Jesteś tutaj:Kultura Po latach powracają imprezy w „Gewercie”!
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 13:06

Po latach powracają imprezy w „Gewercie”!

 
Po latach powracają imprezy w „Gewercie”! zdjęcie nadesłane

Już za kilka tygodni, po wielu latach przerwy, do Gniezna powróci lokal, który swojego czasu był ikoną na dyskotekowej mapie regionu. 

Wszystko to za sprawą nowej inicjatywy, która już wkrótce ruszy w klubie przy ul. Paczkowskiego. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to powrót do tego, z czego prawie dwie dekady temu słynął Hotel Gewert - dobrej zabawy przy równie dobrej muzyce. Nie ukrywają jednak, że lata 90., na które przypadał okres świetności klubu, bezpowrotnie minęły.

Reaktywujemy klub, który całe lata pulsował na mapie miasta. Wzywamy duchy tego klubu. Te antresole. Bary. Parkiet. Światła i lasery. Stawiamy czoło legendzie. Łączymy pokolenia. EKG wariuje. Tętno znowu bije. Weterani tamtego czasu i ci, którzy smaku „Gewerta” nie zdołali liznąć – przyjmijcie krótki komunikat: Ten czas jest właśnie teraz! - informują organizatorzy. Jak zapowiadają, rozpoczyna się sezon imprez, które będą kontynuowane dwa lub trzy razy w miesiącu aż do kwietnia. Ktokolwiek kilka lat temu brał udział w inicjatywie Dancing Europejska, będzie wiedział o jakie imprezy chodzi.

Pierwsza edycja "Gewert, come back", inaugurująca projekt, odbędzie się już w sobotę 7 września. Start o godzinie 21:00 - wstęp tylko dla osób pełnoletnich. Tego wieczoru zagrają: Matt Bogucki, Tony Handle, Nazareth DVJ i Dubsmash.

 

Uwaga - liczba miejsc ograniczona! Bilety w przedsprzedaży 15 zł, a w dniu imprezy 20 zł. VIP miejsca siedzące + osobny bar - 30 zł (tylko przedsprzedaż).

Bilety dostępne są:
- sieć sklepów Empik (podaj nazwę imprezy przy kasie)
- online na going.pl - link: https://going.pl/gewert-comeback
- u organizatorów pod nr 889 798 886

Zobacz też: Wydarzenie na Facebook'u. Pełen harmonogram planowanych imprez dostępny jest poniżej.

3 komentarzy

 • Link do komentarza ciekawy wtorek, 20 sierpnia 2019 20:34 napisane przez ciekawy

  Ten lokal potrzebuje przede wszystkim sprawnego menedżera. Np. taki klub "Best" na Winiarach lato poświęcił na wykonanie kapitalnego remontu . I to się mu chwali. A "Gewert" nawet o takim remoncie nie pomyślał. Czarno wobec tego widzę jego nowy start na gnieźnieńskim rynku dyskotekowym. Ale zobaczymy. Może ma dla gnieźnian inne niespodzianki ?

 • Link do komentarza micio wtorek, 20 sierpnia 2019 09:18 napisane przez micio

  I znów będzie wielki bałagan wokół dyskoteki, zasikane klatki, wymiociny na chodnikach, krzyki do rana.

 • Link do komentarza avalon poniedziałek, 19 sierpnia 2019 22:48 napisane przez avalon

  To fakt, wiele lat temu ich podpalili i później chyba to nie działało. Takie gnieźnieńskie Manieczki. Generalnie kojarzę to miejsce jako zwykłą mordownie i jeszcze coś, ale nie chcę pisać wulgarnych słów.
  Takie były czasy a Polska w latach 90 była dzikim wybiegiem dla menelstwa i penerów. Nie tylko ten lokal miał podobne problemy - w tych zaledwie dwóch czy trzech lokalach na Chrobrego i na Rynku także zbierało się głównie młodsze i starsze menelstwo. I na tych czasach moja przygoda z Gnieznem się skończyła bo w 1996 zacząłem studia, wyjechałem :)
  Teraz w Gnieźnie też są trzy lokale na krzyż, ale jest już dużo spokojniej bo menelstwo umarło, siedzi lub wyjechało do UK.

  https://poznan.naszemiasto.pl/ogniste-dyskoteki/ar/c1-5233229

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane