Jesteś tutaj:Kultura Piknik osiedlowy na Arkuszewie
czwartek, 15 sierpnia 2019 11:10

Piknik osiedlowy na Arkuszewie

 
Piknik osiedlowy na Arkuszewie fot. Rafał Wichniewicz

Środowe popołudnie i wieczór na małym kompleksie sportowym przy ul. Wierzbiczany odbył się piknik skierowany do najmłodszych mieszkańców tego osiedla.

P​odczas festynu przygotowano sporo atrakcji dla dzieci, które licznie stawiły się tego dnia na miejscu. Odbywały się występy taneczne, pokazy capoeira, a także rozgrywki sportowe. Nie zabrakło także dmuchanych zamków czy możliwości wjechania podnośnikiem na pewną wysokość. Dla wszystkich przygotowano również konkurs z licznymi nagrodami ufundowanymi przez wielu sponsorów.

Podczas festynu prowadzono zbiórkę pieniędzy na leczenie 5-letniej Aleksandry Żak. Dziewczynka jest chora na wielotorbielowatość nerek i wątroby typu resecywnego, a wsparcie uzyskane podczas wydarzenia pomoże w wydatkach związanych z leczeniem jej, zakupem leków, wizytami u lekarzy oraz nabywaniem niezbędnego sprzętu medycznego. Więcej o możliwościach pomocy można przeczytać na stronie Fundacji.

3 komentarzy

  • Link do komentarza ja piątek, 16 sierpnia 2019 08:48 napisane przez ja

    No trudno. Wakacje to wakacje. Urlopy mają również właściciele portali internetowych

  • Link do komentarza Baba Jaga czwartek, 15 sierpnia 2019 23:01 napisane przez Baba Jaga

    Mogli chociaż na Arkuszewie o tym powiadomić :-(

  • Link do komentarza mama czwartek, 15 sierpnia 2019 14:57 napisane przez mama

    Szkoda, że żaden portal o tym nie informował...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane