Jesteś tutaj:Kultura Lemoniada w Domu - warsztat rysunkowy
środa, 14 sierpnia 2019 09:06

Lemoniada w Domu - warsztat rysunkowy

  mn

18 sierpnia, w niedzielę zapraszamy mieszkańców Gniezna do Domu Powstańca Wielkopolskiego w Starym Ratuszu, do udziału w warsztacie familijnym zatytułowanym "Lemoniada w Domu cz. II".

Spotkanie ma na celu przybliżyć pamiątki eksponowane w DPW, czyniąc to miejsce żywym i atrakcyjnym dla odbiorców.

W trakcie spotkania trwającego od g. 11.00 do 13.00 uczestnicy usłyszą opowieść o osadzonym w metalowym etui ołówku oficerskim, który można zobaczyć na ekspozycji. Dlaczego się tu znalazł i do czego używali ołówków oficerowie podczas Powstania Wielkopolskiego? Przedmiot ten będzie inspiracją warsztatu rysunkowego, który organizatorzy zaproponują uczestnikom. Uwaga: nie trzeba umieć rysować! W przerwie twórczej pracy będzie można napić się chłodnej lemoniady.

Wstęp wolny! Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 512 411 867 lub przez Facebooka - Stary Ratusz.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane