Jesteś tutaj:Kultura Wernisaż „Fotograficznego Młyna”
poniedziałek, 17 czerwca 2019 11:10

Wernisaż „Fotograficznego Młyna”

 

Zaprazamy już w najbliższy wtorek do Czytelni na piętrze przy I LO, w której otwarta zostanie wystawa zdjęć autorstwa nieformalnej grupy "Fotograficzny Młyn".

Wernisaż odbędzie się 18 czerwca o godzinie 17:00. Wśród szesnastu zaprezentowanych dzieł o najróżniejszej tematyce, zobaczyć będzie można fotografie wykonane przez członków istniejącej od ponad dwóch lat grupy "Fotograficzny Młyn" - Katarzyny Olejniczak-Gołembowskiej, Beaty Orczykowskiej, Piotra Robakowskiego, Sebastiana Ucińskiego, Roberta Woźniaka, Szymona Malengowskiego, Sebastiana Pawłowskiego, Michała Koszeli, Tomasza Wiatra, Rafała Mikuły, Tomasza Napierały i Daniela Moperta. 

Pokazane prace trafią na aukcję charytatywną na rzecz Zosi - dziecka chorującego od urodzenia na mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka porusza się przy pomocy chodzika, a większe odległości pokonuje na wózku. Zapraszamy już jutro!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022