Jesteś tutaj:Kultura „Bajkowy plac zabaw w Galerii Gniezno”
środa, 12 czerwca 2019 08:19

„Bajkowy plac zabaw w Galerii Gniezno”

  Materiał prasowy
„Bajkowy plac zabaw w Galerii Gniezno” zdjęcie nadesłane

Już wkrótce, w sobotę 15 czerwca CH Galeria Gniezno zamieni się w wielki, bajkowy plac zabaw. Sześć godzin dobrej zabawy, setki uśmiechniętych buzi, wiele wspaniałych wspomnień. Wszystko w klimacie bajek Nickelodeon. Fani Psiego Patrolu, Spongebob’a, Shimmer&Shine oraz Blaze’a będą zachwyceni!

Aby spełnić oczekiwania wszystkich maluchów organizatorzy przewidzieli cztery zróżnicowane strefy dobrej zabawy. Na gości czeka moc atrakcji!

- Galeria Gniezno bardzo chętnie organizuje eventy dedykowane dzieciom. Autentyczna radość i zadowolenie naszych małych Klientów potwierdzają, że warto. Plac Zabaw Nickelodeon to kompilacja wielu wspaniałych inicjatyw. W jednym miejscu będą mogli spotkać się fani czterech topowych bajek znanych z kanałów Nick Jr. i Nickelodeon - mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor Galerii Gniezno.

Wielbiciele Psiego Patrolu niczym Marshall, Skye i Ryder będą mogli rozwiązać liczne zagadki i wcielić się w rolę prawdziwych detektywów. Musicie być bardzo uważni. Znaki, wskazówki, poszlaki – to nie lada gratka! Nie zapomnijcie zbadać swoich odcisków palców. Pomoże Wam w tym prawdziwy mikroskop.

Ananasowy domek Spongebob’a przemieni się w gabinet krzywych luster. Lustra wyszczuplające, pogrubiające,  wydłużające  i zniekształcające. To będzie prawdziwie odwrócona rzeczywistość. Śmiechom-chichom nie będzie końca!

Każda dziewczyna zapewne marzy by wcielić się rolę pięknej czarodziejki lub księżniczki. W Galerii Gniezno w tę sobotę spełniamy najskrytsze marzenia. W strefie Shimmer&Shine animatorki malujące twarze pomogą Wam wcielić się w rolę ulubionych bohaterów. Serdecznie zapraszamy również na darmową watę cukrową – słodki przysmak dzieciństwa. Dla wszystkich miłośników rysowania przygotowaliśmy kącik plastyczny.

Klocki to wspaniała rozrywka dla dużych i małych. Rozwijają kreatywność i wyobraźnię oraz wspierają rozwój naszych pociech. Szał kolorów i rozmiarów – mega zabawa! Podejmuj wyzwanie i zbuduj wielkie miasto Blaze’a.

Na uczestników czekają również liczne konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy od godziny 11:00 do 17:00. To będzie sobota pełna wrażeń!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny