Jesteś tutaj:Kultura Food Trucki już za niespełna dwa tygodnie
poniedziałek, 10 czerwca 2019 11:03

Food Trucki już za niespełna dwa tygodnie

 
Food Trucki już za niespełna dwa tygodnie archiwum redakcji

Za niespełna dwa tygodnie na Rynku odbędzie się kolejny zlot food trucków. Mobilne kuchnie różnych smaków będą obecne przez trzy dni.

Przy okazji rozpoczęcia kolejnego sezonu Królewskiego Festiwalu Artystycznego, po raz pierwszy w tym roku do Gniezna przyjadą food trucki. Na ich przybycie mieszkańców nie trzeba specjalnie zapraszać, bowiem za każdym razem jest to okazja do spróbowania oryginalnych smaków, jakie często w Grodzie Lecha trudno jest znaleźć.

Tegoroczny Gnieźnieński Zlot Food Trucków odbędzie się w weekend 21 - 23 czerwca na Rynku. Wezmą w nim udział przedstawiciele różnych kuchni, którzy wystawią się na głównym placu miasta, oferując najróżniejsze menu - podobnie jak w latach poprzednich. 

Festiwal odbywać się będzie w godzinach:  21 czerwca od godziny 15.00, a 22-23 czerwca od godziny 12.00. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane