Jesteś tutaj:Kultura Apetyt rośnie razem z klubem
poniedziałek, 10 czerwca 2019 10:28

Apetyt rośnie razem z klubem

  mnopr
Apetyt rośnie razem z klubem zdjęcie nadesłane

Kolejne spotkanie czytelniczego klubu "Apetyt na książkę" już za nami. Wszystko wskazuje na to, że inicjatywa spotkała się z pozytywnym odzewem.

Nie wiemy jeszcze na pewno, bo czas to zweryfikuje, ale wszystko wskazuje na to, że idea powołania klubu jest hitem. Za nami dopiero drugie spotkanie naszego czytelniczego koła miłośników literatury i kulinariów, a już liczba jego uczestników uległa podwojeniu. Pomysłodawcy są tym faktem niezwykle uradowani.

Tematem, który całkowicie zawłaszczył sobie uwagę gości spotkania, okazały się zioła. Nie tylko pojawiły się jako element wymiany kulinarnych i leczniczych doświadczeń, ale znalazły również zastosowanie jako przybranie stołu. Zgodnie z obietnicą, podczas spotkania można było skorzystać z bezpłatnej analizy ciała przeprowadzonej przez koleżanki z Klubu Zdrowego Odżywiania. Temperaturę skutecznie chłodziły przygotowane koktajle, truskawki i zimna herbatka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane