Jesteś tutaj:Kultura Nowa książka dla dzieci od Agnieszki Gadzińskiej
środa, 22 maja 2019 17:53

Nowa książka dla dzieci od Agnieszki Gadzińskiej

  mn
Nowa książka dla dzieci od Agnieszki Gadzińskiej archiwum redakcji

Właśnie ukazała się książka „Duch z Księgarni pod Lasem”, którą gnieźnieńska Biblioteka Publiczna objęła swoim patronatem. Na premierowe spotkanie zapraszamy szczególnie fanów twórczości Agnieszki Gadzińskiej, czyli dzieci, ale nie tylko – miejsca starczy dla wszystkich.

Autorka gości w bibliotecznych progach nie pierwszy raz. - „Bardzo się cieszę, że mogę nareszcie zaprezentować czytelnikom powieść z dreszczykiem „Duch Księgarni pod Lasem”. Jest mi ogromnie miło, że gnieźnieńska Biblioteka, z którą współpracuję od lat, zgodziła się zostać jednym z patronów mojej książeczki - bardzo dziękuję za ten gest! Moja najnowsza powieść dla dzieci to kontynuacja przygód trójki sympatycznych dzieciaków z książki „Duch potrzebny od zaraz”, która spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników. Mam nadzieję, że i tym razem najmłodsi dadzą się porwać w wir niezwykłych wydarzeń podczas odkrywania tajemnic starej księgarni! - przekazała autorka.

Z entuzjastami twórczości Agnieszki Gadzińskiej spotykamy się nie tylko podczas indywidualnych spotkań z publicznością, ale i na co dzień w pracy z czytelnikami, którzy Autorkę uwielbiają. Tym bardziej z dumą patrzymy na logotyp Biblioteki na okładce wydawnictwa. Gnieźnieńska premiera książki 30 maja o godz. 9.30 w sali reprezentacyjnej, przy ul. Staszica 12a. A potem do wypożyczania tego tytułu i czytania.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane