Jesteś tutaj:Kultura Zjazd maturzystów I LO z 1969 roku - zaproszenie
poniedziałek, 13 maja 2019 16:03

Zjazd maturzystów I LO z 1969 roku - zaproszenie

 
Zjazd maturzystów I LO z 1969 roku - zaproszenie źródło: I LO

W tym roku mija 50 lat od matury, którą zdawali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie. Teraz chcą zorganizować zjazd.

W 1969 roku do egzaminu dojrzałości przystąpiła dość liczna grupa uczniów, wychowanków gnieźnieńskiej Almae Matris. Było to 6 klas liczących przeciętnie ok. 30 uczniów.

Mając na uwadze ten wyjątkowy jubileusz, grupa gnieźnieńskich absolwentów postanowiła zorganizować spotkanie, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2019 roku.

Bliższych informacji i kontakt z organizatorami można uzyskać dzwoniąc do sekretariatu I LO im. B Chrobrego tel.: 61 426-46-45.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane