Jesteś tutaj:Kultura Kiermasz świąteczny w Urzędzie Gminy
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:26

Kiermasz świąteczny w Urzędzie Gminy

 
Kiermasz świąteczny w Urzędzie Gminy źródło: Gmina Gniezno

W środowe południe w Urzędzie Gminy Gniezno pojawiły się stoiska, na których można było zakupić ozdoby świąteczne oraz produkty lokalnych producentów.

W środę, 17 kwietnia, w budynku Urzędu Gminy Gniezno odbył się Kiermasz Świąteczny. Wzięły w nim udział gminne koła gospodyń wiejskich z Modliszewa, Modliszewka oraz Strzyżewa Paczkowego. Świąteczne produkty oferowane przez Panie z kół gospodyń wiejskich były prawdziwym popisem smaków. Mazurki, pasztety – także wegetariańskie, wędzony schab, babki bezglutenowe i babeczki z różnymi kremami, wszystkie te produkty cieszyły się ogromną popularnością.

Stowarzyszenie Integracja ze Szczytnik Duchownych oferowało ręcznie wykonane ozdoby, które uświetnią wiele wielkanocnych stołów. Nie możemy zapomnieć o stoisku z wyrobami pszczelimi z różnymi rodzajami miodu o dużych właściwościach zdrowotnych. Mieszkańcy Gminy Gniezno i Gniezna chętnie skorzystali z nadarzającej się okazji do wzbogacenia swoich święconek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane