Jesteś tutaj:Kultura Artyści Traktu Królewskiego - wernisaż
czwartek, 18 kwietnia 2019 07:56

Artyści Traktu Królewskiego - wernisaż

  mn
Artyści Traktu Królewskiego - wernisaż zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy artystów Traktu Królewskiego - twórców rzeźb, ustawionych na otwartej w ubiegłym roku nowej trasie turystycznej.

E​kspozycję stanowić będą prace indywidualne: Rafała Nowaka, Macieja Jagodzińskiego (studio Jagenmeer) i Jarosława Boguckiego. Wystawa została przygotowana w związku z promocją Traktu Królewskiego, który powstał w ubiegłym roku w Gnieźnie. Wernisaż będzie okazją do spotkania twórców królów, królików i legend szlaku, które możemy oglądać na co dzień na ulicach Pierwszej Stolicy Polski.

Wernisaż odbędzie się w czwartek 25 kwietna br. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, ul. Łubieńskiego 11. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane