Jesteś tutaj:Kultura Pled Zepchlim - Led Zeppelin Tribute Band
wtorek, 14 maja 2019 17:43

Pled Zepchlim - Led Zeppelin Tribute Band

 
Pled Zepchlim - Led Zeppelin Tribute Band zdjęcie nadesłane

Już w tę sobotę do Gniezna zawita wyjątkowy projekt muzyczny, wykonujący muzykę kultowej grupy Led Zeppelin - Pled Zepchlim.

Dokładnie 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę tamtych czasów.

Z miłości do ich muzyki powstał zespół Pled Zepchlim. Po to, aby wszyscy mieli niepowtarzalną okazję posłuchania tych arcytrudnych kompozycji na żywo. Charakteryzuje ich perfekcyjna dbałość o szczegóły i brzmienie z legendarnym Stairway to Heaven włącznie.

To unikalny w skali światowej zespół grający muzykę legendarnej grupy Led Zeppelin, założony przez doświadczonych toruńskich muzyków (Kobranocka, Nocna Zmiana Bluesa, Open Blues). Genialny wokal, dbałość o każdy szczegół odtwarzanych kompozycji, autentyczne instrumentarium z epoki Zeppelinów przeniosą wszystkich w świat magicznej muzyki największego zespołu rockowego wszech czasów. Będzie to okazja usłyszeć m.in. Stairway to Heaven, Rock and roll, Whole Lotta Love, Immigrant Song.

Koncert odbędzie się w sobotę 18 maja o godzinie 20:00 w Klubie Muzycznym Młyn. Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł (40 w dniu koncertu) dostępne są w klubie i Fotostube.

Zagrają:

 

Łukasz Panfilak - wokal i gitara
Wiesław Kryszewski (Open Blues, Nocna Zmiana Bluesa) – gitara
Marcin Bobo Ryszewski – bas
Piotr Vysol Wysocki (Kobranocka) – perkusja

Więcej na: https://www.facebook.com/pledzepchlim/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane