Jesteś tutaj:Kultura Przodkinie - warsztat dla kobiet
piątek, 08 lutego 2019 16:44

Przodkinie - warsztat dla kobiet

  mnopr
Przodkinie - warsztat dla kobiet zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe, odkrywające wyjątkową kartę historii związane z aktywnością kobiet w trakcie powstania wielkopolskiego.

Otwarty warsztat wykonywania collagu z wykorzystaniem dawnej fotografii odbędzie się w niedzielę 17 lutego o godzinie 11:00 w Domu Powstańca Wielkopolskiego. Pracę warsztatową poprzedzi rozmowa na ekspozycji DPW, podczas której uczestniczki spróbują znaleźć własną odpowiedź na pytania: czy historie naszych przodkiń mogą dziś w jakiś sposób inspirować? Jak możemy czerpać siłę i mądrość z doświadczeń pokoleń kobiet przed nami? 

Będzie to okazja posłuchać historii naszych prababek, ale także będzie można przyjrzeć się twórczości kobiet, które fotografowały 100 lat temu. Organizatorzy zachęcają, by przynieść rodzinną pamiątkę związaną ze swoją przodkinią!

Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały. Wstęp na warsztaty wolny, ale obowiązują zgłoszenia mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane