Jesteś tutaj:Kultura Będą wspominać twórczość Czesława Niemena
piątek, 08 lutego 2019 11:44

Będą wspominać twórczość Czesława Niemena

 
Będą wspominać twórczość Czesława Niemena zdjęcie nadesłane

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie poświęcone Czesławowi Niemenowi w przeddzień jego 80. urodzin. 

Książnica mieszcząca się w internacie "Medyka" przy ul. Mieszka I 27, zaprasza wszystkich na spotkanie poświęcone muzyce idola kilku pokoleń, któremu towarzyszyć będą gry i zabawy towarzyskie oraz poczęstunek. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 577 001 317 w godzinach pracy Biblioteki, czyli w godzinach od 10 do 17. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 13 lutego. Spotkanie odbędzie się w piątek 15 lutego o godzinie 17:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane