Jesteś tutaj:Kultura Wspaniałe kalendarze 2019 "Gniezno na starej pocztówce"
czwartek, 07 lutego 2019 19:16

Wspaniałe kalendarze 2019 "Gniezno na starej pocztówce"

  Artykuł sponsorowany
Wspaniałe kalendarze 2019 "Gniezno na starej pocztówce" zdjęcie nadesłane

Wspaniały, jedyny, niepowtarzalny kalendarz 2019 "Gniezno na starej pocztówce" z unikalnymi zdjęciami Gniezna z końca XIX i początku XX w.

Gniezno na starej pocztówce to unikalne i niepowtarzalne kalendarze wydawane od 2006 roku. Każdy gnieźnianin musi go mieć! 

Od kilku lat zgodnie z sugestią gnieźnian nie dodajemy napisów i grafik na zdjęciach aby piękne zdjęcia starego Gniezna z kalendarza można było łatwo wyciąć i oprawić w ramkę lub antyramę do powieszenia na ścianę. W tym roku do każdego kalendarza dołączono duże zdjęcie do oprawy. Cena kalendarza 19,99 zł.

Zapraszamy do zakupów!

Uwaga: zostały ostatnie sztuki kalendarzy!

Lista punktów sprzedaży:

- Księgarnia Osiedlowa, os. Jagiellońskie 6
- Księgarnia P.H. K&W, ul. Chrobrego 38
- Sklep "SACRUM" Dewocjonalia, ul. Tumska 13
- Sklep papierniczy "PAPIRUS",ul. Warszawska 36
- Sklep papierniczy "XEROO",ul. Sienkiewicza 2/1a
- Sklep papierniczy "XEROO",ul. Chrobrego 35
- Sklep papierniczy KAJET, ul. Mieszka I 5
- Sklep papierniczy KAOLIX, ul. Roosevelta 90B przy Ziemowicie

Sklepy TABAK Tabak Trafiki
- ul. Moniuszki 2
- ul. Sikorskiego 6
- ul. Kawiary 25/3
- ul. Budowlanych 2
- os. Jagiellońskie - Pasaż Jagielloński
- os. Łokietka 31/22

Sklepy Społem
- ul. Chrobrego 2
- ul. Warszawska 5
- os. Jagiellońskie 45
- ul. Ludwiczaka 3
- ul. Wschodnia 1
- ul. Witkowska 18A
- ul. Poznańska 39
- ul. Budowlanych 2
- ul. Żwirki Wigury 2
- ul. Miodowa 2
- ul. Staszica 2
- ul. Roosevelta 96
- ul. Budowlanych 25c
- ul. Boczna 2
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest piątek, 08 lutego 2019 11:07 napisane przez Jam_Jest

    Gniezno jak widać na zdjęciach kalendarza, zaczyna się od śródmieścia, nie pomijając każdorazowo umieszczonego wizerunku katedry. Czyżby historia naszego miasta zaczynała się w centrum i bocznych ulicach Gniezna? Czy zabrakło już zdjęć dalszych rubieży naszego Gniezna? Chociażby, dawniejsze tereny obecnego (Tysiąc Lecia), na którym to obecnie stoi szkoła nr 9, tereny domków Laubitza, terenów Róży — gminy Piaski itp.
    Pomysł powstawania kalendarzy z zamieszczonymi w nich fotografiami starego Gniezna jest bardzo fajny, ale żeby tylko kończył się na zdjęciach centrum, to chyba lekka przesada. Wydaje mi się, że gdyby poszperać w archiwach naszego miasta, to zapewne znalazłoby się więcej takich perełek związanych z historią zapomnianych terenów naszego miasta.

  • Link do komentarza Tomasz wtorek, 05 lutego 2019 20:50 napisane przez Tomasz

    już kupiłem

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane