Jesteś tutaj:Kultura Karnawałowe kursy tańca - spróbuj bezpłatnie
wtorek, 15 stycznia 2019 17:51

Karnawałowe kursy tańca - spróbuj bezpłatnie

  Artykuł sponsorowany
Karnawałowe kursy tańca - spróbuj bezpłatnie zdjęcie nadesłane

W dniach od 16 do 21 stycznia rozpoczynają się w Studio Tańca „Passion of Dance” nowe propozycje kursów tańca.

Będzie można spróbować swoich sił w rozpoczynających się od podstaw kursach takich jak Taniec użytkowy / weselny, Taniec Towarzyski, West Coast Swing, Latino solo czy Salsa. 

Zajęcia będą prowadzone m.in. przez założyciela studia, który może się pochwalić licznymi sukcesami w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, które niejednokrotnie zwyciężał, jak również 4 miejscem w Grand Prix Polski w Discofoxie i 4 miejscem w Międzynarodowym Turnieju Tańca Jack and Jill z West Coast Swingu. Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia można będzie bezpłatnie spróbować każdego kursu.

Plan kursów:

ŚRODA (16.01)
18:15 - Latino Solo (75 min)
20:45 - Taniec użytkowy / Weselny

CZWARTEK (17.01)
18.30 - Salsa w parach

PIĄTEK (18.01)
19:30 - Taniec Towarzyski

PONIEDZIAŁEK (21.01)
19:30 - West Coast Swing (taniec użytkowy)

Zapisy:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl
tel. 792-035-688

Miejsce:
ul. Moniuszki 4 A (wejście od ulicy - piwnica)

Szczegółowe informacje:
www.facebook.com/taniecgniezno
www.taniec.gniezno.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane