Jesteś tutaj:Kultura Kakao w Domu w ramach warsztatów
czwartek, 10 stycznia 2019 07:58

Kakao w Domu w ramach warsztatów

 
Kakao w Domu w ramach warsztatów zdjęcie nadesłane

Zapraszamy dzieci na warsztaty z kubkiem ciepłego kakao w Domu Powstańca Wielkopolskiego w Starym Ratuszu.

Podczas spotkania uczestnicy zwiedzą sale z pamiątkami historycznymi, rozwiążą zadania z kartą edukacyjną, usłyszą bajkę dźwiękową, a na koniec zostaną zaproszeni na warsztat plastyczny, którego tematem będą maszyny i urządzenia sprzed 100 lat. W przerwie warsztatów na każdego uczestnika czekać będzie kubek gorącego kakao. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zgłoszenia.         

Oferta jest skierowana do osób indywidualnych - dzieci w wieku 6-12 lat (młodsze dzieci z opiekunami). Warsztaty będą się odbywać w sali warsztatowej Domu Powstańca Wielkopolskiego, Stary Ratusz ul. Chrobrego 40/41, wejście od ulicy Rzeźnickiej. Prowadzenie: Dominika Sochacka-Drzewiecka i Marta Karalus-Kuszczak. Odbywają się w środę, 16 i 23 stycznia, w godz. 11.00 - 12.30.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 61 426 46 30.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane