Jesteś tutaj:Kultura Pełen emocji koncert mikołajkowy w „Ekonomiku”
środa, 05 grudnia 2018 08:39

Pełen emocji koncert mikołajkowy w „Ekonomiku”

  mnopr
Pełen emocji koncert mikołajkowy w „Ekonomiku” zdjęcie nadesłane

W miniony wtorek w tytułowej szkole odbyła się druga edycja The Voice of Ekonomik, połączona z Koncertem Mikołajkowym przygotowanym przez młodzież tej placówki.

Wydarzenie to jest idealną okazją do tego, by uczniowie ZSEO mieli okazję do zaprezentowania swoich talentów wokalnych. Tych, jak można było się przekonać, nie brakuje, a dowodem na to jest spora liczba uczestników - wystąpiły Agata Kubiak, Natalia Grzelak, Iza Hauptmann, Ola Kujawska, Joanna Trzcińska oraz Klaudia Michalak, która wygrała i została Głosem Ekonomika 2018. Co więcej, już niedługo pochwali się swoim debiutanckim singlem który wyda Andrzej Lisiecki we własnym studio.

Reżyserami koncertu był już znany wszystkim uczniom i wychowawcom Grzegorz Dworek oraz debiutująca Natalia Palicka. Widowisko było na bardzo wysokim poziomie, profesjonalna wizualizacja przygotowana przez TOM - ART zachwyciła wszystkich zebranych w Auli.

Organizatorzy są zdania że ostatni moment koncertu był najważniejszy kiedy konkurencja, stres poszły na bok, a pojawiły się łzy wzruszenia, głównie u organizatora, któremu jego przyjaciele podziękowali na scenie. Nie zabrakło także podziękowań dla grona pedagogicznego, dyrekcji oraz padły słowa, które uderzyły do wszystkich „dziękuje swojej wychowawczyni pani Małgorzacie Budnik”: - To my dziękujemy że wychowawcy, szkoła wspierają tak cudowne inicjatywy które wychodzą od uczniów - kończą organizatorzy.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane