Jesteś tutaj:Kultura KAT i Hunter wystąpią w Młynie
czwartek, 08 listopada 2018 16:25

KAT i Hunter wystąpią w Młynie

 
KAT i Hunter wystąpią w Młynie archiwum redakcji

W drugiej połowie listopada miłośnicy co najmniej ciężkich, metalowych brzmień, będą mieli okazję posłuchać dwóch "markowych" dla tego gatunku muzyki zespołów.

Jako pierwsza do Gniezna przyjedzie formacja KAT i Roman Kostrzewski - to historia polskiego black i trash metalu i swojego rodzaju współtwórca wielkiej trójcy polskiego metalu wraz z TSA i Turbo. Po perturbacjach wewnętrznych w zespole, Roman Kostrzewski i Irek Loth powołali do życia nowy byt na bazie praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie formacji KAT-a. Tej twórczości nie trzeba specjalnie przedstawiać miłośnikom heavy metalu - koncert odbędzie się 18 listopada w Klubie Muzycznym Młyn o godzinie 19:00. Bilety w cenie 45 zł w przedsprzedaży i 55 zł w dniu koncertu dostępne są w Młynie lub Fotostube przy Zielonym Rynku.

Drugim akcentem tego tygodnia będzie koncert grupy Hunter, która wyruszyła w trasę koncertową by podzielić się z fanami pierwszymi dźwiękami nadchodzącego albumu. Będzie to wyjątkowa okazja, by usłyszeć nowe utwory po raz pierwszy na żywo - sam krążek ma się pojawić na przełomie roku. Twórcy, tworzącyw nurcie rocka i metalu z wplecionymi elementami muzyki klasycznej i filmowej, przez 33 lata swojej działalności zyskali status legendy, mając na swoim koncie 7 płyt studyjnych i 4 albumy. Do Gniezna przyjadą 23 listopada i zagrają rzecz jasna w Klubie Muzycznym Młyn 23 listopada o godzinie 19:00. Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu) dostępne są w Młynie oraz Fotostube przy Zielonym Rynku.

3 komentarzy

  • Link do komentarza wyborca piątek, 09 listopada 2018 08:41 napisane przez wyborca

    Dolata leczy rany po przegranych wyborach, ktore przegral z wlasnego powodu. To ciekawy przypadek, zeby tak występować przeciw ludziom, którym chce się dla Gniezna pracować i zmieniać to zapuszczone miasto na lepsze. Ja to bym sie w jego sytuacji teraz skrył w mysią dziurę ze wstydu.

  • Link do komentarza tutejszy czwartek, 08 listopada 2018 20:29 napisane przez tutejszy

    No, no czekamy na reakcję posła, który rozwalił kampanię wyborczą PiSu w Gnieźnie.

  • Link do komentarza inigo czwartek, 08 listopada 2018 16:38 napisane przez inigo

    ciekawe czy poseł Dolata będzie protestował przeciwko koncertowi KATa tak samo jak występował przeciwko Kamińskiemu przed kampanią wyborczą. Zobaczymy jaki z niego obrońca dusz gnieźnian

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane