Jesteś tutaj:Kultura Widowisko historyczne szkół średnich - fotogaleria
sobota, 20 października 2018 10:46

Widowisko historyczne szkół średnich - fotogaleria

 
Widowisko historyczne szkół średnich - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowe, późne popołudnie na dziedzińcu dawnych koszar przy ul. Sobieskiego odbyło się widowisko historyczne w wykonaniu uczniów trzech szkół.

Występy, opowiadające o różnych wydarzeniach związanych z odzyskaniem niepodległości, a także nawiązujące do narodowo-wyzwoleńczych utworów lub znanych twórców z okresu zaborów, zostały wykonane przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane