Jesteś tutaj:Kultura Wyjedź na Jarmarki Bożonarodzeniowe ze Smile Travel
wtorek, 09 października 2018 11:33

Wyjedź na Jarmarki Bożonarodzeniowe ze Smile Travel

  Artykuł sponsorowany
Wyjedź na Jarmarki Bożonarodzeniowe ze Smile Travel zdjęcie nadesłane

Serdecznie zapraszamy do wspólnych wyjazdów na wyjątkowe Jarmarki Bożonarodzeniowe z Biurem Podróży SMILE TRAVEL.

Już za chwilę w sklepowych witrynach pojawią się świąteczne akcenty i choć do Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz pomyśleć o tym, jak zacząć celebrować świąteczny czas. Jarmarki Bożonarodzeniowe to świąteczne dekoracje, kolorowe stragany z upominkami, smaczne przekąski i rozgrzewające trunki, a te, które mają miejsce w wymienionych niżej miejscowościach, robią szczególne wrażenie na odwiedzających:

Zapraszamy


Szczegółowe programy powyższych wyjazdów znajdują się na naszej stronie w zakładce aktualnie w sprzedaży AKTUALNIE W SPRZEDAŻY 

Nasze Biuro Gniezno, ul. Moniuszki 4 (czynne PN-PT 10-17)
609-531-869
Zachęcamy także do kontaktu milowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
lub Facebook @smile.travel.pasja

1 komentarz

  • Link do komentarza Stefan czwartek, 04 października 2018 11:04 napisane przez Stefan

    Zwłaszcza niemieckie destynacje mogą być bombowym przeżyciem...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane