wtorek, 28 sierpnia 2018 11:42

Zapraszamy na koncert Pawła Domagały

  mn
Zapraszamy na koncert Pawła Domagały fot. Natalia Zakrocka / zdjęcie nadesłane

W niedzielę 25 listopada odbędzie się w Gnieźnie, niezwykle ciekawie zapowiadający się koncert. W auli Szkoły Pomnik wystąpi Paweł Domagała - znany aktor, który ostatnio swą popularność zwiększa jako świetny wokalista.

Artysta ma na koncie debiutancki album „Opowiem Ci o mnie”, a drugi pt. „1984” ukaże się 16 listopada. Singiel promujący oczekiwany krążek pt. "Weź nie pytaj", już śmiało można nazwać hitem. Jesienna trasa koncertowa, którą można śmiało określić mianem prestiżowej, wszak w ramach jej jesiennej części odbędzie się zaledwie dwanaście występów, przebiega min. przez Gniezno. Już dziś warto zaplanować ten dzień!

Słów kilka o artyście:

Paweł Domagała to człowiek z podwójnym życiem: aktorskim i muzycznym. Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. 

“Złoty debiut muzyczny”

Na początku było marzenie – nagrać płytę. We współpracy z Łukaszem Borowieckim, Paweł Domagała wydał album “Opowiem Ci o mnie”. Autorem tekstów i muzyki jest Paweł, zaś o brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz (jest on również współautorem muzyki). Nie trzeba było długo czekać, by album okrył się podwójnym złotem. Single – “Jestem tego wart” i “Gdybyś była” w YouTube mają już około 14 milionów odtworzeń. “Opowiem Ci o mnie” towarzyszyła trasa koncertowa, a na życzenie publiczności odbyło się drugie tournee. Teraz Paweł z Łukaszem i zespołem pracują nad nową płytą “1984”, której premiera nastąpi w listopadzie 2018. Znane są już tytuły utworów, które znajdą się na nowym albumie.

Absolutnie ciekawy repertuar powoduje, że w gronie fanów Pawła znaleźć można osoby w różnym wieku. Wyjątkowo ciekawa osobowość artysty powoduje, że Jego koncerty to wydarzenia, które pamięta się długo. Listopadowy wieczór w "Pomniku" to świetny pomysł na randkę lub wspólny wypad z przyjaciółmi. Już dziś warto kupić bilet na to wydarzenie na stronach: www.passionevents.pl, www.paweldomagala.pl i www.ticketclub.pl oraz w FotoStube na Zielonym Rynku. 

Organizatorem koncertu jest gnieźnieńska agencja eventowa Passion ARMA Events.

2 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane