środa, 16 maja 2018 13:04

Koncert Krystyny Prońko na wrześniową inaugurację sezonu MOK

 
Koncert Krystyny Prońko na wrześniową inaugurację sezonu MOK źródło: strona artystki

Dla tytułowego ośrodka kultury nadchodzi już 65. sezon działalności. Z tej okazji do Gniezna zawita znana piosenkarka Krystyna Prońko.

- Będzie to wielkie wydarzenie i mamy nadzieję iż artystka, której marka jest tak znana, że wszyscy wiemy jaka jest jej kilkudziesięcioletnia droga artystyczna, w tym wiele koncertów, wspaniałych płyt, piosenek i przebojów. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, a nam zależy by o tym jak najwięcej mówić, gdyż chcielibyśmy, żeby bilety potraktować jako bilety inaugurujące sezon - przekazała Kamilla Kozłowska z MOK-u. 

Piosenkarka jazzowa, kompozytorka i pedagog muzyczny wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury, uświetniając tym samym inaugurację już 65. sezonu działalności. Koncert odbędzie się 9 września o godzinie 17:30, a bilety w cenie 60 zł będą do nabycia w MOK-u od poniedziałku 21 maja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane