Jesteś tutaj:Kultura Tenor na Dzień Matki
czwartek, 17 maja 2018 17:05

Tenor na Dzień Matki

  mn
Tenor na Dzień Matki zdjęcie nadesłane

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Już niebawem w Gnieźnie dla wszystkich Mam wystąpi światowej klasy tenor Mirosław Niewiadomski.

Koncert odbędzie się 27 maja o godz. 17:00 w Letniej Sali Koncertowej Pałacu Balcerowo przy ul. Wrzesińskiej. Bilety już za 35 zł! 

Śpiewak zaprezentuje słynne arie i pieśni popularnych kompozytorów oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej. W programie m.in. Mama, Time to Say Goodbye, What a worderful world, E lucevan le stelle (Tosca), Belle (Dzwonnik z Notre-Dame), De miei bollenti spiriti (Traviata), Podmoskiewskie wieczory, Miłość w Portofino, Noc muzykę gra i wiele innych...

Koncert będzie miał miejsce na świeżym powietrzu - muzyki posłuchamy w Sali Koncertowej usytuowanej w pięknym starym parku Pałacu Balcerowo. To pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu "Muzyczne Lato w Balcerowie", ale – jak podkreśla Joanna Pietrak-Lipińska, dyr. Sieci Hoteli PIETRAK – z pewnością nie ostatnie: - Co roku staramy się urozmaicać kulturalne życie Gniezna i zapraszać mieszkańców na muzyczne i kulinarne imprezy. Przed nami kolejne wspaniałe występy: na Dzień Ojca (24 czerwca) zaśpiewa znany z programu "Jaka To melodia?" włoski wokalista Dave Nilaya, a 19 sierpnia wystąpi znany z radia i telewizji Stanisław Olgierd Kram wraz z saksofonistą.

 

- W wakacje będzie można również uczestniczyć w kolejnej odsłonie Wakacyjnych Podróży Kulinarnych. To już 12 edycja tej imprezy. Tego lata odpowiadamy na gorące prośby naszych Gości i powracamy do tradycji organizowania Podróży w ogrodach Hotelu Adalbertus przy ul. Tumskiej. Tym razem będziemy jeść i bawić się w klimatach śródziemnomorskich – udamy się w kulinarną podróż do Włoch (30 czerwca), Hiszpanii (27 lipca) i Grecji (24 sierpnia) . Na pierwsze spotkanie przyjadą kucharze aż z samego Anagni koło Rzymu. Będzie kameralnie, zaskakująco i bardzo, bardzo smacznie - mówi Joanna Pietrak-Lipińska.

Bilety można nabyć w recepcjach Hoteli Pietrak oraz na KupBilecik.pl https://www.kupbilecik.pl/baza-4206-miroslaw.niewiadomski..tenor.html

Muzyczne Lato w Balcerowie:
27.05.2018 - tenor Mirosław Niewiadomski
24.06.2018 - Dave Nilaya
19.08.2018 - Stanisław Olgierd Kram 

Wakacyjne Podróże Kulinarne:
30.06.2018 - Kuchnia Włoska
27.07.2018 - Kuchnia Hiszpańska
24.08.2018 - Kuchnia Grecka

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane