wtorek, 15 maja 2018 07:49

Koncert chóru z Toccoa Falls College na Dzień Matki

 
Koncert chóru z Toccoa Falls College na Dzień Matki źródło: MOK

Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu amerykańskiego Chóru z Toccoa Falls College, który odbędzie się w MOK-u.

Chór Toccoa Falls College istnieje od prawie 100 lat. Chór koncertował w wielu częściach Stanów Zjednoczonych i na całym świecie – wykonując koncerty muzyki sakralnej w kościołach, szkołach i miejscach publicznych. Pod kierunkiem Dr Toma Council przez ostatnie 17 lat wybrani członkowie chóru wielokrotnie występowali w Carnegie Hall, a także w Hongkongu, Tajlandii, Korei Południowej, Izraelu i Bułgarii. Kolejna podróż zagraniczna przywiodła ich do Niemiec i Polski.

Dziś Toccoa Falls College kształci studentów na ponad 30 głównych kierunkach. Imprezy sportowe i różne zajęcia dla uczniów wypełniają ich harmonogramy, zaangażowanie w społeczności lokalne i narodowe poszerzają doświadczenie życiowe studentów, wykładowców i pracowników. Misją Toccoa Falls College jest kultywowanie chrześcijańskiej wspólnoty uczniowskiej.

Koncert odbędzie się 26 maja 2018 o godzinie 18.00 – zielone zaplecze MOK. Wstęp wolny.

1 komentarz

  • Link do komentarza ciekawy wtorek, 15 maja 2018 08:51 napisane przez ciekawy

    A jak bedzie Padało przeniesiecie ten koncert do koscioła Garnizonowego ?>

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane