wtorek, 13 lutego 2018 21:00

Nastrojowy wieczór przedwalentynkowy z Anitą Lipnicką

 
Nastrojowy wieczór przedwalentynkowy z Anitą Lipnicką fot. Rafał Wichniewicz

W wigilię święta zakochanych, kilkuset gnieźnian zdecydowało się spędzić wieczór na koncercie znanej pop-rockowej wokalistki Anity Lipnickiej, która przyjechała do Gniezna wraz z zespołem.

Na ten występ mieszkańców Pierwszej Stolicy Polski nie trzeba było specjalnie zapraszać, o czym świadczy fakt iż bilety rozeszły się w komplecie w ilości przeszło 440 sztuk. Wbrew pewnym oczekiwaniom, koncert wokalistki przyciągnął na ten wieczór nie tylko same pary, o czym mógł świadczyć walentynkowy charakter wydarzenia, ale także całe rodziny. Wszytko po to by móc na żywo usłyszeć wokalistkę wielu znanych hitów.

Anita Lipnicka rozpoczęła swój występ od wyjątkowo wprowadzającego w nastrój wieczoru dobrze znanego utworu I wszytko się może zdarzyć, by następnie wykonując Tokyo, przejść do nowszego repertuaru wokalistki. Przez cały czas trwania koncertu, aula I LO wypełniła się takimi piosenkami, wykonanymi wspólnie z kwintetem muzyków grupy The Hats: Raj, Jak Bonnie i Clyde, Big City, Za tobą czy Let it rest.

2 komentarzy

  • Link do komentarza obserwator środa, 14 lutego 2018 09:53 napisane przez obserwator

    Galeria zdjęć bezcenna :)

  • Link do komentarza Debiutant wtorek, 13 lutego 2018 22:08 napisane przez Debiutant

    Fantastyczny koncert :))))))

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski