sobota, 10 lutego 2018 17:21

Dezerter rozpalił publikę w Młynie

 
Dezerter rozpalił publikę w Młynie fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowy wieczór na deskach najbardziej gościnnego scenicznie klubu w Gnieźnie, zagościła punkowo-rockowa grupa Dezerter.

Na występ tej kapeli gnieźnian nie trzeba było specjalnie zapraszać, gdyż na samą informację o wizycie zespołu w Pierwszej Stolicy, odpowiedzią było tłumne stawienie się na występie. Grupa, która swój ostatni krążek wydała w 2014 roku, przyjechała do Gniezna inaugurując tym samym tegoroczną trasę koncertową.

Tradycyjnie gościnnym dla zespołu okazał się być po raz kolejny klub "Młyn", w którym stawiła się liczna grupa fanów punk-rocka. Przypomnijmy iż po raz ostatni grupa gościła na tych samych deskach w kwietniu 2016 roku, a więc niektórzy miłośnicy tej muzyki na pewno spodziewali się gorącego wieczoru - i tak rzeczywiście było.

Dezerter swój występ zaczął od starego, dobrego kawałka Nowe wiadomości, po którym część publiki wyruszyła do energicznego pogo m.in. przy takich utworach, jak Kolaboracja, Apokalipsa, Choroba, Nie jestem przeciw, Prawo do bycia idiotą, Pierwszy raz czy Paradoks.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane