czwartek, 15 lutego 2018 13:16

Acid Drinkers zagrają w Młynie

 

Już w połowie lutego do Gniezna zawita grupa Acid Drinkers, która ponownie przyjedzie z wyjątkowo energetycznym repertuarem koncertowym.

Trasa koncertowa „In Thrash We Trust” trwa po Polsce i jest to prawdziwa jazda bez trzymanki. Koncertowa setlista przepełniona jest szybkimi utworami wyciskają z publiczności siódme poty. W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka uczestników koncertu razem z Kwasożłopami podczas występu.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. 

Koncert odbędzie się w niedzielę 18 lutego w Klubie Muzycznym Młyn o godzinie 19:00. Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu) można nabyć w klubie lub w Fotostube przy Zielonym Rynku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski