czwartek, 15 lutego 2018 13:16

Acid Drinkers zagrają w Młynie

 

Już w połowie lutego do Gniezna zawita grupa Acid Drinkers, która ponownie przyjedzie z wyjątkowo energetycznym repertuarem koncertowym.

Trasa koncertowa „In Thrash We Trust” trwa po Polsce i jest to prawdziwa jazda bez trzymanki. Koncertowa setlista przepełniona jest szybkimi utworami wyciskają z publiczności siódme poty. W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka uczestników koncertu razem z Kwasożłopami podczas występu.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. 

Koncert odbędzie się w niedzielę 18 lutego w Klubie Muzycznym Młyn o godzinie 19:00. Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu) można nabyć w klubie lub w Fotostube przy Zielonym Rynku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane