Jesteś tutaj:Kultura Kulturalna Kuchnia Społeczna znów z atrakcjami
piątek, 12 stycznia 2018 07:44

Kulturalna Kuchnia Społeczna znów z atrakcjami

  mn
Kulturalna Kuchnia Społeczna znów z atrakcjami zdjęcie nadesłane

Dokładnie po roku od poprzedniej edycji, odbędzie się kolejna odsłona Kulturalnej Kuchni Społecznej wszystkich spragnionych wspólnego spotkania, wegetariańskiego jadła i duchowej strawy.

Tradycyjnie akcja ma społeczny i ponadrodzinny charakter, gdzie każdy z uczestników przynosi własną i bezmięsną potrawę, którą następnie dzieli się z innymi, a całości towarzyszy kulturalny program. Organizator - Klub Krytyki Politycznej - zaprasza na czwartą edycję tego wydarzenia:

28 stycznia, niedziela, godz. 17.00, Klub Muzyczny MŁYN, ul. Roosevelta

W menu oprócz dań wege:
- dyskusja pt. „Spółdzielnie – instrukcja obsługi” z udziałem Katarzyny Jórgi (prezeski Stowarzyszenie Światowid prowadzącego spółdzielnię socjalną "Domowe przysmaki") oraz Mateusza Trzeciaka (współzałożyciela Spółdzielnia "Ogniwo" Kraków).
- konkurs na najlepszą bezmięsną potrawę – głosuje sama publiczność, a dla zwycięzcy symboliczna nagroda.
- prezentacja i degustacja od Spółdzielnia Socjalna "Domowe przysmaki"
- prezentacja wege baru TAKA KARMA
- koncert zespołu Forget about Julia

Uwaga - wstęp wolny tylko z własnym daniem wegetariańskim. Zainteresowani są proszeni o przyniesienie potraw we własnych naczyniach, a oprócz tego swoich sztućców i talerzy (nie produkujemy plastików). Zainteresowane osoby mogą też przynieść przepisy na swoje dania i wymienić się z innymi!

1 komentarz

  • Link do komentarza DOCIEKLIWY piątek, 12 stycznia 2018 08:41 napisane przez DOCIEKLIWY

    BOSKI POMYSŁ gratuluję właścicielom MŁYNA pomysłowości.
    A może ktoś wie co z MŁYNEM na ulicy Witkowskiej?
    Tam miał powstać bliźniaczy klub!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane