Jesteś tutaj:Kultura The Voice of Ekonomik
piątek, 08 grudnia 2017 08:36

The Voice of Ekonomik

  mnopr
The Voice of Ekonomik zdjęcie nadesłane

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych zorganizowali imprezę muzyczną The Voice Of Ekonomik, w trakcie której na scenie zaprezentowali się utalentowani wychowankowie placówki oraz zaproszeni goście.

Grzegorz Dworek, uczeń w klasie na kierunku Technik Organizacji Reklamy wspólnie ze swoimi rówieśnikami, przygotowali w szkole finał konkursu muzycznego oraz koncert mikołajkowy, który odbył się w auli szkolnej. Wydarzenie było sporym zaskoczeniem dla uczniów, jak i grona pedagogicznego z powodu świetnej organizacji oraz dobrego doboru repertuaru.

Grzegorz Dworek zaprosił na koncert dwóch gości specjalnych - Jelenę Matule ćwierćfinalistkę VIII The Voice of Poland, jak i Weronikę Szymańską uczestniczkę Weronikę Szymańską. Obie dziewczyny zrobiły duże wrażenie występując na scenie, jak i sama scenografia, prezentacja, wizualizacja oraz nagłośnienie którym zajął się absolwent szkoły - Szymon Powałowski. Grzegorz Dworek, jako głowa i pomysłodawca tego wydarzenia, zyskał wśród społeczności uczniowskiej, jak i nauczycieli spore uznanie. Sam powtarza, że wszystko zawdzięcza swojej klasie, która pomogła mu w organizacji tej imprezy, jak i nauczycielom za wsparcie i pomoc.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane