czwartek, 12 października 2017 07:43

Fjordwalker - występ w ramach cyklu Before Gamma

  mn
Fjordwalker - występ w ramach cyklu Before Gamma zdjęcie nadesłane

Before Gamma to cykl wydarzeń kulturalnych, warsztatów, koncertów zapowiadających piątą edycję festiwalu Gamma, która odbędzie się w 2018 roku w Gnieźnie.

Podczas pierwszego koncertu, który odbędzie się 26 października (w czwartek) 2017 roku w gnieźnieńskim klubie Lokomotywa, wystąpi rosyjski artysta pochodzący z oddalonego o ponad 3500 km Jekaterynburga (z pod Uralu). 

FJORDWALKER to półtoragodzinny instrumentalno - elektroniczny set na żywo połączony z wizualizacjami. Założycielem projektu jest kompozytor i producent z Jekaterynburga, Alex Polianin. Przez ostatnie trzy lata Fjordwalker dał ponad 400 występów w 20 krajach. Jego debiutancki album «U Can More» został wydany 1 grudnia 2015 roku. W czerwcu 2016 roku Fjordwalker wydał singiel "Few seconds” powstały we współpracy z włoską piosenkarką Tying Tiffany, który stał się głównym utworem drugiego albumu «Elements» (2017). W swoich występach Alex używa klasycznych analogowych syntezatorów, looperów, beatmaszych i różnorodnych sterowników tworząc kolaż stylów downtempo, ambientu, synthwave'u i triphopu.

https://fjordwalker.bandcamp.com/

Organizator: Stowarzyszenie Ośla Ławka
Miejsce: Lokomotywa Klub
Data: 26.10.2017 (czwartek)
Godzina: 21:00
Wstęp WOLNY

Wydarzeniefacebook.com/events/1469149673172713/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane