Jesteś tutaj:Kultura Gniezno za pół ceny - zaproszenie do udziału
piątek, 11 sierpnia 2017 17:29

Gniezno za pół ceny - zaproszenie do udziału

 
Gniezno za pół ceny - zaproszenie do udziału fot. nadesłane

Trzy lata temu po raz pierwszy w Gnieźnie miała miejsce akcja pod hasłem „Gniezno za pół ceny”. Weekendowa obniżka cen po raz kolejny będzie miała swoją odsłonę już wkrótce.

Od 30 września do 1 października, firmy uczestniczące w akcji, ponownie obniżą ceny określonych punktów w swojej ofercie o połowę. Celem akcji jest zachęcenie turystów odwiedzających Gniezno, jak i mieszkańców do skorzystania z oferty turystycznej i gastronomicznej naszego miasta. Tym samym w pewien sposób wydłuża się także sezon turystyczny w Pierwszej Stolicy Polski.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Gniezno za pół ceny”. - Przekonani jesteśmy, że niniejsze działanie przyniesie partnerom akcji wymierne korzyści oraz zaowocuje pozytywnym budowaniem wizerunku. Akcja ta przeprowadzana jest już po raz kolejny i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. „Gniezno za pół ceny” ma pozytywny wpływ na postrzeganie naszego miasta, jako miejsca przyjaznego turystom i mieszkańcom - współrealizujących akcję z Organizacji Turystycznej „Szlak Piastowski”, która wraz z Urzędem Miejskim w Gnieźnie zachęcają gnieźnieńskie firmy do udziału w wydarzeniu.

Zainteresowanych uczestnictwem w akcji promocyjnej "Gniezno za pół ceny" zapraszamy do wypełnienia deklaracji i podpisania regulaminu oraz przesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenia osobiście do Informacji Turystycznej w Gnieźnie, Rynek 14 do dnia 31 sierpnia 2017 r.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Gość środa, 16 sierpnia 2017 14:16 napisane przez Gość

    To jedna wielka lipa. Byłem raz i bardzo się rozczarowałem. Za pół ceny były tylko dwa dania, beznadziejne zresztą na około 20 w jadłospisie. To zwykłe oszustwo mające na celu przygarnięcie konsumenta, a jak już usiądzie to wciśnięcie my pierogów, które i tak są niechodliwe.

  • Link do komentarza gnieźnianka środa, 16 sierpnia 2017 13:01 napisane przez gnieźnianka

    Akcja bardzo fajna, szkoda tylko że tak mało lokali się do niej zgłasza bo to i fajna reklama dla nich i sposób na pozyskanie nowych klientów

  • Link do komentarza Micio piątek, 11 sierpnia 2017 19:34 napisane przez Micio

    W większości lokali wyglądało to tak ze dany lokal bierze udział w tym, ale tylko określone dania były za pół ceny... wychodziła taka negatywna reklama lokalu. Były też perełki z których się skorzystało, zasmakowalo i nieraz, po wypłacie, sie je odwiedza

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane