Jesteś tutaj:Kultura Spektakl jarmarczny dla dzieci z dużą dawką humoru
piątek, 14 lipca 2017 07:28

Spektakl jarmarczny dla dzieci z dużą dawką humoru

 

Jedną z atrakcji przygotowanych dla najmłodszych podczas tegorocznej Koronacji Królewskiej będzie przedstawienie Teatru Rozrywki „Trójkąt” pod tytułem „Za siedmioma wiekami".

Spektakl ten jest nieco uwspółcześnioną w treści, rekonstrukcją komicznego, jarmarcznego widowiska tzw. skomorochów - wędrownych artystów, działających od XII do XVII wieku na terenach Rusi oraz wschodniej Polski. Przedstawienie zawiera różne wątki, zarówno baśniowe, jak i fantastyczne, dla dzieci i dorosłych. W dużym stopniu opiera się na interakcji z widownią, która jest wciągana w różny sposób do akcji. 

Czas i miejsce: sobota, 29 lipca 2017, 15:30, Plac św. Wojciecha. Czas trwania: około 1h.

źródło: UM w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane