Jesteś tutaj:Kultura Po wycieczce nad Jezioro Lednickie, zapraszają na kolejną
czwartek, 13 lipca 2017 18:08

Po wycieczce nad Jezioro Lednickie, zapraszają na kolejną

  mn
Po wycieczce nad Jezioro Lednickie, zapraszają na kolejną zdjęcie nadesłane

W minioną środę odbyła się pierwsza wycieczka autokarowa nad Jezioro Lednickie, zorganizowana przez Organizację Turystyczną „Szlak Piastowski”. W przygotowaniu jest kolejna.

W trakcie środowej wyprawy, przewodnik wycieczki Urszula Łomnicka, oprowadziła kilkunastoosobową grupę turystów, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty organizacji. Założeniem tego typu wycieczek jest to, by stworzyć możliwość zwiedzenia obiektów muzealnych położonych nad Jeziorem Lednickim zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Gniezno. 

Trasa wycieczki wiodła przez Wielkopolski Park Etnograficzny, dalej Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy oraz  Pola Lednickie. Kolejny wyjazd nad Jezioro Lednickie zaplanowano na niedzielę 23 lipca br. Zapraszamy!

Szczegółowy plan kolejnego wyjazdu - trasa: Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach - Ostrów Lednicki - Pola Lednickie. Termin: 23.07.2017 (niedziela).

PROGRAM:
• Wyjazd z Gniezna o godz. 10:00, zbiórka uczestników na Informacji Turystycznej - Gniezno Rynek 14
• Przejazd do Dziekanowic:- ok. 0,5 godz.
• Zwiedzanie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego - ok. 1,5 godz.
• Zwiedzanie Ostrowa Lednickiego (przeprawa promowa na wyspę) - ok, 1,5 godz.
• Zwiedzanie Pól Lednickich ok. 1 godz.
Łączny czas wycieczki ok. 5 godzin. Powrót do Gniezna na godz. 15:00

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
1. Cena: 25 zł/osoba
2. Świadczenia zawarte w cenie:
• transport autokarem ,
• obsługa przewodnika,
• ubezpieczenie OC i NW

Dodatkowo każdy uczestnik we własnym zakresie, na miejscu w Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy nabywa bilet wstępu. Bilet normalny: 18 zł, Ulgowy 8 zł (bilet obejmuje zwiedzanie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego i Ostrowa Lednickiego wraz z przeprawą promem).

ZGŁOSZENIA I DODATKOWE INFORMACJE:
Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski"
ul. Rynek 14, 62-200 Gniezno
tel. (61) 428-41-00. kom. 781-999-912
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia na wycieczkę przyjmowane są telefonicznie lub drogą mailową lub bezpośrednio w Informacji Turystycznej. Wpłaty na wycieczkę należy dokonać do dnia 20 lipca włącznie w Informacji Turystycznej - ul. Rynek 14. Wycieczka odbędzie się pod warunkiem zgromadzenia dostatecznej liczby uczestników. Informacja Turystyczna czynna od pn- pt 9:00-17:00 i sobota - niedziela 10:00-18:00

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane