piątek, 16 czerwca 2017 18:07

Wystawa prac grupy Fotoaktywni w eSTeDe

 
Wystawa prac grupy Fotoaktywni w eSTeDe fot. nadesłane

22 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy do Centrum Kultury „Scena to dziwna” na wernisaż wystawy fotografii grupy „Fotoaktywni”.

Fotoaktywni to grupa pasjonatów fotografii działająca w Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Opiekunem grupy jest Przemysław Degórski – zawodowy fotograf, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Wystawa jest podsumowaniem pracy w sezonie twórczym 2016-2017. Różnorodna tematyka zdjęć jest odzwierciedleniem zainteresowań poszczególnych autorów. Wśród prezentowanych tematów jest m.in. fotografia przyrodnicza, reportażowa, portretowa, eksperymentalna. Wystawę będzie można oglądać do 6 lipca.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS