poniedziałek, 19 sierpnia 2019 16:13

Floklor i taniec na przedostatni weekend KFA

Do Międzynarodowych Spotkań z Folklorem, które już od kilku lat wpisują się w program gnieźnieńskiego Królewskiego Festiwalu Artystycznego, dołączy nowość: przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury i różnych partnerów warsztaty i pokazy różnych odmian tańca.
Już za kilka tygodni, po wielu latach przerwy, do Gniezna powróci lokal, który swojego czasu był ikoną na dyskotekowej mapie regionu. 
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 07:22

Odpoczynek nad jeziorem Lednica

Siedzisz w mieście, słuchając szumu samochodów i zastanawiasz się gdzie i jak odpocząć, odetchnąć od obciążeń pracy i życia w mieście, zregenerować się na łonie natury? Jeśli mieszkasz w Gnieźnie, odpowiedź jest prosta, choć może nie dla wszystkich oczywista.
W nadchodzący weekend gnieźnian czeka sporo wydarzeń kulturalnych, sportowych, a także imprez. Poniżej przedstawiamy ich harmonogram.
W ramach obchodów przypadającego w czwartek święta Wojska Polskiego, na terenie byłej jednostki przy ul. Wrzesińskiej po raz kolejny odbył się piknik militarny.
czwartek, 15 sierpnia 2019 11:10

Piknik osiedlowy na Arkuszewie

Środowe popołudnie i wieczór na małym kompleksie sportowym przy ul. Wierzbiczany odbył się piknik skierowany do najmłodszych mieszkańców tego osiedla.
Już po raz piąty w najbliższy weekend centrum miasta zawładną nieszablonowe spektakle uliczne uznanych polskich teatrów niezależnych.
środa, 14 sierpnia 2019 09:06

Lemoniada w Domu - warsztat rysunkowy

18 sierpnia, w niedzielę zapraszamy mieszkańców Gniezna do Domu Powstańca Wielkopolskiego w Starym Ratuszu, do udziału w warsztacie familijnym zatytułowanym "Lemoniada w Domu cz. II".
Strona 1 z 329

Ostatnio dodane