Zwieńczeniem kolejnego dnia tegorocznej edycji Festiwalu Wyobraźni był występ wyjątkowych artystów, którzy w skali swojej twórczości od niedawna realizują wspólny projekt.
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.
W najbliższą niedzielę 29 maja z Gniezna wyruszą pociągi turystyczne, prowadzone na nieczynnych pasażerskich liniach. Bilety są jeszcze dostępne w wagonach do wyczerpania miejsc.
Kolejna zapowiedź ciekawych spotkań, których w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna nie brakuje. Te jednak mają szczególny charakter, albowiem przeznaczone są dla osób pozostających zawsze ciekawymi i otwartymi na poznanie.
czwartek, 26 maja 2022 12:30

Dzień dziecka z atrakcjami

4 czerwca warto zarezerwować sobie trochę czasu i odwiedzić Stadion przy ulicy Strumykowej. Odbędzie się tam Prezydencki Dzień Dziecka, w programie którego zaplanowano wiele zabaw dla małych i dużych.
Zapraszamy na Gnieźnieński Piknik Akademicki, który odbędzie się 27 maja od godziny 9.00 w kampusie Akademii Nauk Stosowanych przy ulicy Wrzesińskiej 43-55. 
Po przerwie Fantasmagoria powraca ze zdwojoną siłą z dwunastą odsłoną swojej sztandarowej imprezy! Już między 15 a 17 lipca będzie można spotkać się podczas bezpiecznej, pełnej wrażeń letniej edycji (po raz pierwszy w historii!) tego wydarzenia na terenie II Liceum Ogólnokształcącego.
Ogłoszone zostały nominacje do nagród w najbardziej prestiżowym konkursie fotograficznym kraju. Publiczność również może głosować.
Strona 1 z 239

Ostatnio dodane