W prywatnej galerii rozmieszczonej w przydomowym ogrodzie, odbył się wernisaż prac Marcelego Derengowskiego - malarza i artysty, który po raz kolejny postanowił się podzielić swoimi pracami z mieszkańcami Gniezna.
Wyjątkowe brzmienia wyjątkowych utworów - w piątkowy wieczór w katedrze gnieźnieńskiej zainaugurowana została jedenasta edycja Festiwalu Akademia Gitary. 
Wnętrza Starego Ratusza w znacznej części są już wykończone i już niewiele zostało do ich otwarcia dla mieszkańców. Zanim jednak to się stanie, trwają jeszcze przygotowania do działań, które będą w nim realizowane.
piątek, 17 sierpnia 2018 11:31

Co na weekend 17-19 sierpnia?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas kilka różnych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy ich program.
W czwartkowy wieczór rozpoczęły się czwarte Gnieźnieńskie Spotkania Teatralne, do udziału w których zaproszono dwie grupy artystyczne.
czwartek, 16 sierpnia 2018 09:38

Kaliber 44 wystąpi w Młynie

Za dobry miesiąc w Klubie Muzycznym "Młyn" wystąpi legenda polskiego hip-hopu, która przyjedzie w ramach kolejnej trasy koncertowej.
W ramach drugiej części obchodów święta Wojska Polskiego oraz rocznicy bitwy warszawskiej, na terenie dawnych koszar kawalerii odbył się pokaz sprzętu wojskowego i nie tylko.
Wprawdzie zespół T.Love zawiesił swoją działalność, ale dla fanów Muńka Staszczyka mamy dobrą wiadomość - Muniek i Przyjaciele wystąpią w klubie MŁYN już w połowie listopada!
Strona 1 z 339

Ostatnio dodane