Grywalizacja przez jednych uważana jest za trend marketingowy, a przez innych za główne narzędzie sprzedażowe do osiągnięcia konkretnych rezultatów. A jak ma się grywalizacja do edukacji?
W miniony poniedziałek w sali widowiskowej MOK-u odbyło się uroczyste wręczenie nagród dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Biegiem po niepodległość”.
piątek, 24 listopada 2017 08:26

Co na weekend 24-26 listopada?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas sporo różnych wydarzeń, imprez i spotkań - poniżej przedstawiamy ich program.
Przez jedenaście tygodni grupa dzieci i młodzieży z Gniezna oraz okolic uczestniczyła w ciekawych warsztatach artystycznych, dotykających tematyki Wielkopolski.
Czwarty gnieźnieński Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się pomiędzy 6 a 10 grudnia. W tym roku, obok straganów wypełnionych rękodziełem, lokalnymi przysmakami i świątecznymi ozdobami, na Rynku pierwszej stolicy Polski pojawi się również strefa food-trucków.
W czwartkowy wieczór w Klubie Muzycznym "Młyn" wystąpi grupa Over The Under, realizująca program trasy 100% Tour.
czwartek, 23 listopada 2017 08:33

Spotkanie z kredkami

W miniony wtorek 22 listopada obchodzony był Dzień Kredki. Święto to w szczególny sposób związane jest z najmłodszymi.
Zapraszamy na Koncert Andrzejkowy kapeli Czarna Mandolina, która jest nowym muzycznym projektem znanych, gnieźnieńskich muzyków.
Strona 1 z 338

Ostatnio dodane