Zapraszamy na pierwsze wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w 2019 roku. Już 1 stycznia przed gnieźnianami wystąpi Teatr Opery z Odessy.
Funkcjonujący od niedawna tytułowy klub zaprasza jeszcze kilku chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbywają się w MOK-u.
Na dziedzińcu Pomnika pojawiła się nietypowa ciężarówka, która już od kilku miesięcy przemierza cały kraj - w środku prezentowana jest ekspozycja z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.
Niewielka, ale zainteresowana przebiegiem wydarzeń sprzed stu lat grupa osób, udała się w krótką podróż po miejscach, które trwale związały się z wyzwoleńczym zrywem z końca 1918 i początku 1919 roku.
W piątkowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej wystąpili artyści Narodowego Baletu Kijowskiego, prezentując najbardziej znaną sztukę Piotra Czajkowskiego.
piątek, 07 grudnia 2018 12:35

Kolędy w jazzowej odsłonie

Zapraszamy na wyjątkowy, świąteczny koncert w wykonaniu Swing & Classic Quartet, który odbędzie się wkrótce po nadchodzących świętach.
piątek, 07 grudnia 2018 08:26

Co na weekend 7 - 9 grudnia?

W jeden z ostatnich, tegorocznych weekendów, w Gnieźnie zaplanowanych jest kilka wydarzeń, które warto odwiedzić. Poniżej przedstawiamy harmonogram imprez, koncertów i spotkań.
Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, tradycyjne potrawy, wędliny, a także muzyka na żywo i gwiazdkowe niespodzianki zagoszczą już w poniedziałek, 17 grudnia br., na Świątecznym Targu Wiejskim.
Strona 1 z 289

Ostatnio dodane