Na wspólną wędrówkę z tytułowymi bohaterami komiksu, wybrały się po raz kolejny liczne rodziny, które w niedzielne południe zagościły w Muzeum Początków Państwa Polskiego.
niedziela, 18 lutego 2018 12:45

Świąteczny warsztat artystyczny w WTZ

Mimo, iż do Świąt Wielkanocy zostało sporo czasu, Stowarzyszenie Rodzin i Osób Niepełnosprawnych RAZEM i Warsztat Terapii Zajęciowej Gniezno, jak co roku, organizują drzwi otwarte z warsztatem artystycznym.
Jubileusz 10 lat wspólnego warsztatu obchodził w tym roku Pracownia Witrażu, działająca w MOK-u. W czwartek odbył się wernisaż dzieł uczestników sekcji.
W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas sporo różnych wydarzeń czy imprez. Poniżej przedstawiamy ich program.
piątek, 16 lutego 2018 07:28

Balik w Przedszkolu nr 6

Tradycyjnie, co roku w ostatni piątek przed feriami zimowymi, Przedszkole nr 6 zorganizowało karnawałowy bal przebierańców.
W czwartkowe południe w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Staszica, otwarta została wystawa przedstawiająca sylwetki powstańców wielkopolskich, związanych z Gnieznem.
Już w połowie lutego do Gniezna zawita grupa Acid Drinkers, która ponownie przyjedzie z wyjątkowo energetycznym repertuarem koncertowym.
Gniezno jest miastem, które zajmuje szczególne miejsce w historii Państwa Polskiego. Tu rodziła się i krzepła nasza państwowość, tutaj odnajdujemy fundamenty chrześcijaństwa. Gniezno było pierwszą stolicą państwa - siedzibą władców polskich.
Strona 1 z 360

Ostatnio dodane