Licznie zgromadzeni w świątyni na os. Skiereszewo mogli wysłuchać niedzielnego występu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. 
15 lutego od godziny 20.00 zapraszamy na imprezę karnawałową do Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego MAGNOLIA.
piątek, 24 stycznia 2020 13:06

Biblioteka Pokoleń

„Biblioteka pokoleń” – pod takim hasłem upłynął tydzień w gnieźnieńskiej książnicy. Z oczywistych powodów – Dnia Babci i Dnia Dziadka.
W rozpoczynający się dziś weekend startują również ferie zimowe, które potrwają dwa tygodnie. Poniżej przedstawiamy program wydarzeń, które odbędą się w Gnieźnie od dzisiaj do niedzieli.
Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprasza dzieci na spektakl zatytułowany „Spiżarnia dźwiękowa” - już w pierwszym dniu ferii! 
czwartek, 23 stycznia 2020 13:15

Winiary otwierają czytelnicze dyskusje

Czytelnicze dyskusje „za wiaduktem” miały właśnie swoją premierę. „Espresso z książką na Winiarach” powitało pierwszych członków. Widać też od razu, że obszar czytelniczych potrzeb został znakomicie określony albowiem wszystkie przygotowane miejsca zostały zajęte.
W siedzibie Informacji Turystycznej, mieszczącej się w Starym Ratuszu, otwarta została okolicznościowa wystawa zdjęć, archiwaliów i filatelistyki związana ze spaleniem katedry 23 stycznia 1945 roku.
W najbliższą niedzielę 26 stycznia w kościele parafii pw. bł. Michała Kozala odbędzie się świąteczny koncert w wykonaniu wyjątkowych artystów.
Strona 1 z 186

Ostatnio dodane