W ramach nowej aktywności zaplanowanej przez Miejski Ośrodek Kultury, zapraszamy wszystkich, młodych i starszych, na niecodzienne wydarzenia w ramach projektu ” W zdrowym ciele-zdrowy duch” sfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.
Lipcowy weekend pełen smaków - rusza Strefa Piknikowa z food truckami w ramach Dni Miasta, które odbędą się w dniach 5-7 lipca na Placu św. Wojciecha.
środa, 26 czerwca 2019 08:16

Kolejne Senioralia już w sobotę!

Parada z orkiestrą, zabawa taneczna i koncert utworów Anny Jantar – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gnieźnieńskich seniorów już 29 czerwca.
Wraz z początkiem lata w podróż po kraju wraca Filmowe Lato z Orange na kartę - na Rynku oraz na placu św. Wojciecha odbędą się trzy pokazy na dużym ekranie.
poniedziałek, 24 czerwca 2019 16:34

Broadway w Starym Ratuszu

Pod koniec miesiąca zapraszamy mieszkańców Gniezna na ostatnie warsztaty taneczne w Starym Ratuszu. 
poniedziałek, 24 czerwca 2019 14:19

Katedralny koncert organowy

W minioną niedzielę w katedrze odbył się koncert muzyki organowej - przy największym instrumencie muzycznym Gniezna zasiadł Ryszard Superczyński. 
poniedziałek, 24 czerwca 2019 12:51

„Wakacje z biblioteką”

Tegoroczne wakacje Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna postanowiła choć w części spędzić „na powietrzu”.
81 warsztatów, 1386 uczestników – to najkrótsze podsumowanie pierwszych siedmiu miesięcy działalności gnieźnieńskiego Klubu Młodego Programisty. Po wakacjach zajęcia powrócą.
Strona 1 z 325

Ostatnio dodane