Od zapachu kiełbasy „spod lady” i muzykę lat 80., poprzez stroje z epoki, Fiata 126 czy meble po czyn społeczny i transparenty z okazji „1-maja” – tak w skrócie można opisać wehikuł czasu, jakim w sobotni wieczór wybrali się wszyscy uczestnicy Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Początków Państwa Polskiego.
Zarząd i zespół „Teatru Ponad Czasem” Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” zapraszają na premierę przedstawienia „Raban z babami” na podstawie sztuki Aleksandra Fredry „Gwałtu co się dzieje”.
Studenckie święto zagościło w Pierwszej Stolicy. Tegoroczne juwenalia odbyły się nie jak to zwykle bywało w kampusie uczelni a w Miejskim Ośrodku Kultury.
„The Voices of hope” to charytatywny koncert, w którym udział wezmą finaliści talent show – The Voice of Poland. Wydarzenie zorganizowane zostanie 28 maja przez Stowarzyszenie Żyrafa.
W najbliższy weekend czeka nas kilka ciekawych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy plan nadchodzących imprez.
W czwartek, 1 czerwca Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Zielone Zaplecze wszystkie dzieci na wspólne świętowanie ich dnia.
„Młodzi w Kulturze” to wspólny projekt Teatru Fredry i Fundacji Młodzi w Uzależnieniu, który rusza z początkiem czerwca.
Stanisław Słowiński Quintet zagra na pięćdziesiąty pierwszy koncert organizowany przez Agencję Artystyczną JazzGra. Wydarzeniu patronuje Radiowa Trójka.
Strona 1 z 301

Ostatnio dodane