Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

niedziela, 18 lutego 2018 14:29

Pożegnalne spotkanie z Kajkiem i Kokoszem

Na wspólną wędrówkę z tytułowymi bohaterami komiksu, wybrały się po raz kolejny liczne rodziny, które w niedzielne południe zagościły w Muzeum Początków Państwa Polskiego.

niedziela, 18 lutego 2018 09:14

Zmarł kpt. Józefat Sztuka

W niedzielny ranek do naszej redakcji dotarła wyjątkowo przykra wiadomość - w nocy zmarł kpt. Józefat Sztuka, kombatant Armii Krajowej i prezes gnieźnieńskiego koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

W akcie upamiętnienia zwycięstwa powstania wielkopolskiego, którego to 99. rocznica przypadła 16 lutego, w Grodzie Lecha odbyła się manifestacja patriotyczna.

Przed tygodniem w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, odbyło się wręczenie medali dla zasłużonych pracowników archiwów państwowych. Wśród nich jest gnieźnieńska archiwistka Grażyna Tyrchan.

piątek, 16 lutego 2018 22:15

Dachowanie na ul. Surowieckiego

W piątkowy wieczór na tytułowej ulicy, kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo, a następnie w wyniku tego pojazd dachował.

Choć do rocznic, które obchodzić będziemy w listopadzie i grudniu, zostało jeszcze trochę czasu, cały czas trwają przygotowania do wydarzeń, które odbędą się z tej okazji.

piątek, 16 lutego 2018 14:24

Branżowe fora i szkolenia dla rolników

15 lutego br., w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyła się konferencja prasowa prezentująca najbliższe inicjatywy powiatowego samorządu adresowane do środowisk rolniczych.  

piątek, 16 lutego 2018 12:13

Szklane dzieła malowane światłem

Jubileusz 10 lat wspólnego warsztatu obchodził w tym roku Pracownia Witrażu, działająca w MOK-u. W czwartek odbył się wernisaż dzieł uczestników sekcji.

piątek, 16 lutego 2018 10:23

Co na weekend 16-18 lutego?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas sporo różnych wydarzeń czy imprez. Poniżej przedstawiamy ich program.

Budynek wielorodzinny wraz z niewielką działką, znajdujący się przy ul. Grzybowo, zostanie wkrótce przeznaczony do zbycia. 

Strona 1 z 717

Ostatnio dodane