Jesteś tutaj:Gospodarka Lokalny program rewitalizacji - ankieta
poniedziałek, 24 października 2016 12:57

Lokalny program rewitalizacji - ankieta

 

W ramach przygotowań do Lokalnego Programu Rewitalizacji, organizowane jest badanie, na podstawie którego zbierane są opinie mieszkańców Gniezna.

Grupa BST na zlecenie Miasta realizuje badanie dotyczące wyznaczenia obszarów zdegradowanych i obszarów rewitalizacji do Lokalnego Programu Rewitalizacji. Celem głównym projektu badawczego jest identyfikacja zjawisk kryzysowych na terenie Miasta Gniezna. Niniejsze badanie jest w pełni anonimowe, a uzyskane informacje posłużą do opracowania zbiorczego raportu.

Ankieta dostępna jest tu: Lokalny Program Rewitalizacji i dostępna jest od 24 października do 3 listopada br.

1 komentarz

  • Link do komentarza hahahahahahahah poniedziałek, 24 października 2016 13:06 napisane przez hahahahahahahah

    podobno że w internecie nikt nie jest anonimowy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane