Jesteś tutaj:Gospodarka Wybudowano miejsca postojowe przy szkole w Szczytnikach Duchownych
czwartek, 30 czerwca 2022 12:00

Wybudowano miejsca postojowe przy szkole w Szczytnikach Duchownych

  mnopr
Wybudowano miejsca postojowe przy szkole w Szczytnikach Duchownych zdjęcie nadesłane

Gmina Gniezno zakończyła realizację miejsc postojowych przed szkołą podstawową w Szczytnikach Duchownych.

W ramach tej inwestycji powstało dziewięć miejsc postojowych w tym jendo dla osób niepełnosprawnych pomalowane na niebiesko. Dodatkowo aby zapobiec parkowaniu pojazdów w odległości mniejszej niż 10,0 m od przejścia dla pieszych ustawione zostały wzdłuż drogi oraz prostopadle do niej bariery ochronne.

Koszt całego zadania wyniósł 79 932,83 złotych. Generalnym wykonawcą drogi była firma Kompleksowe Układanie Kostki Brukowej „KOSBRUK” Kopydłowo 5/1, 62-270 Kłecko – Mateusz Mikitow.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Marek piątek, 01 lipca 2022 09:48 napisane przez Marek

    Przy nowym szpitalu w Gnieźnie też wybudowano około 40 tu miejsc postojowych. Miały one słuzyć pacjentom i rodzinom odwiedzajacym swoich bliskich w szpitalu. Jednak dyrekcja nowego szpitala postanowiła te miejsca postojowe SPRYWATYZOWAĆ wyłacznie dla siebie i pracowników? W efekcie każdy kto chce z mieszkańców Gniezna i Powiatu skorzystać z usług szpitala musi szukać miejsca postojowego gdzieś daleko od nowego szpitala . Tylko inwalidzi zostali tu zauważeni . Pytam się KTO WYDAŁ DECYZJĘ O ZAMKNIECIU PARKINGU PRZY SZPITALNEGO WYŁACZNIE dla pracowników szpitala? Czy pracownicy szpitala wybudowali go za własne pieniadze ? Kto uzurpuje sobie prawo odbierania PUBLICZNYCH miejsc parkingowych pacjentom i ich rodzinom ? Jaki był zamysł PROJEKTANTA SZPITALA .? Dla kogo on zaprojektował te miejsca parkingowe ? Co na to nasi Radni Miejscy i Radni Powiatowi ? To małego sklepu spozywczy nie może funkcjonować bez odpowiedniej ilości miejsc parkingowych ( nie zostanie zatwierdzony jego projekt). A tu w Gnieźnie ogromny nowy szpital może funkcjonować bez jedeego miejsca postojowego dla pacjentów? ( bo przecież nie tylko osoby niepełnosprawne dla których wyznaczono pięć ogólnodostepnych miejsc przyjeżdżają do tego szpitala !

  • Link do komentarza Wyborca czwartek, 30 czerwca 2022 19:28 napisane przez Wyborca

    80000 za kilka miejsc parkingowych, coś tu nie gra...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane