Jesteś tutaj:Gospodarka Przebudowa w MOK-u postępuje
środa, 09 marca 2022 10:02

Przebudowa w MOK-u postępuje

 
Przebudowa w MOK-u postępuje źródło: MOK

Remonty pomieszczeń, przebudowa części obiektu i wymiana całej infrastruktury - prace prowadzone w budynku przy ul. Łubieńskiego cały czas trwają.

Od miesięcy Miejski Ośrodek Kultury jest zamknięty, a wszystkie inicjatywy i zajęcia sekcyjne odbywają się w Starym Ratuszu oraz innych punktach na terenie Gniezna. Gmach, którego zabytkowa forma w zasadzie ogranicza się tylko do elewacji zewnętrznej, sięgającej XIX wieku, w swoich wnętrzach (rozbudowanych w latach 70.) przechodzi gruntowną przemianę.

Na każdym poziomie budynku prace są w różnym stopniu zaawansowania, ale jak można zobaczyć, wiele pomieszczeń, tak dobrze znanych każdemu, trudno rozpoznać po obecnym wyglądzie. W zależności od części budynku, trwają roboty z wymianą infrastruktury, nowym układem przestrzennym czy adaptacją pomieszczeń, które do tej pory pełniły inne funkcje. Ponadto od strony wjazdu trwa rozbudowa o atelier, które zostało w tym miejscu zaprojektowane. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: MOK

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane