Jesteś tutaj:Gospodarka KFC w Gnieźnie już otwarte!
piątek, 04 grudnia 2020 15:41

KFC w Gnieźnie już otwarte!

 

W piątkowe popołudnie otwarta została pierwsza w Gnieźnie restauracja fast food marki KFC. Jest to trzecia w powiecie po dwóch poprzednich, które pojawiły się kilka tygodni temu na S5.

Na początku 2020 roku informowaliśmy o uzyskaniu zgody na budowę przez Am Rest - firmę prowadzącą markę KFC oraz wiele innych sieci restauracji typu fast food. W krótkim czasie ruszyła też budowa obiektu, który zaczął powstawać przy Rondzie im. Jacka Kaczmarskiego, w pobliżu Galerii Gniezno. Prace przy budynku wstrzymała pandemia i przez kilka miesięcy teren był opuszczony. Wczesną jesienią prace jednak ponownie ruszyły i dobiegły właśnie końca.

Restauracja KFC Rondo została otwarta w piątek 4 grudnia o godzinie 15.40. Nowy lokal prowadzi działalność sprzedażową zarówno w środku, jak i dla kierowców - dojazd prowadzi od strony ronda. Obecnie jednak z wiadomych powodów możliwy jest tylko odbiór na wynos. Restauracja ma być czynna codziennie w godzinach od 9 do 22, ale sieć cały czas prowadzi nabór pracowników zarówno do tej placówki, jak i dwóch na S5. 

19 komentarzy

 • Link do komentarza Mirek poniedziałek, 14 grudnia 2020 08:38 napisane przez Mirek

  Po wypowiedziach umieszczonych powyżej można stwierdzić jedno , są osoby którym zawsze i wszystko będzie przeszkadzać, dla których miasto powinno się rozwijać gdzieś daleko, u kogoś innego ..., ja stawiam na równomierny rozwój miasta z plusami i minusami. Jeżeli mi nie pasuje otoczenie, mieszkańcy - to je zmieniam i nie marudzę że mi śmierdzi itp.
  Pozdrawiam

 • Link do komentarza kokokoko poniedziałek, 07 grudnia 2020 13:38 napisane przez kokokoko

  Gniezno dogoniło resztę miast tej samej wielkości, ale ma zadyszkę ;)

 • Link do komentarza micio poniedziałek, 07 grudnia 2020 08:10 napisane przez micio

  zimą jeszcze jest ok- latem zacznie zdrowo śmierdzieć.

 • Link do komentarza Nessa niedziela, 06 grudnia 2020 15:04 napisane przez Nessa

  otwarte no i ??? sensacja bo sieciówkę z żarciem otworzyli - normalnie święto narodowe z tego powodu zrobią bo w Gnieźnie kolejny smażalnik otwarty

 • Link do komentarza Karolina niedziela, 06 grudnia 2020 14:05 napisane przez Karolina

  W mieście wszystko nie pasuje... a to jak nie market bo nie w tym miejscu, a to nie KFC... Ludzie, jak chcecie mieć wokół siebie jakąś wolną przestrzeń to proponuję kupić dużą działkę i na wieś się przenieść...- tylko pytanie, czy obornik też nie będzie przeszkadzał?! Warto byłoby się czasem zastanowić. Ciekawa jestem czy gdyby tą działka należała do kogoś z tego bloku i miałby ja dzierzawic czy odsprzedac dla KFC za duża kasę to czy by mu smród oleju wtedy wadzil?! Już to widzę. Świat zależy zmieniać od siebie.

 • Link do komentarza Halina niedziela, 06 grudnia 2020 13:07 napisane przez Halina

  Zamawiała.m 10 skrzydełek Pani potwierdziła,że jest 10 przyjechałam do domu jest 8 szt

 • Link do komentarza Miras niedziela, 06 grudnia 2020 11:53 napisane przez Miras

  Jako komuś pasuje mieszkanie w takim miejscu gdzie z okien widać tylko galerie i Castoramę to i KFC nie będzie problemem. Lokalizacja do mieszkania już przed KFC była słaba. Pozostaje sprzedać mieszkanie i kupić na normalnym osiedlu a nie mieszkać wśród handlu i usług.

 • Link do komentarza kurczak niedziela, 06 grudnia 2020 11:16 napisane przez kurczak

  Drodzy mieszkańcy, był czas, kiedy trwały konsultacje nad planem zagospodarowania przestrzennego dla tego miejsca. Nikt nie miał nic przeciwko usługom, które przewidywały ulokowanie tu także i stacji benzynowej i garaży i pawilonu handlowego i restauracji typu fast food. Trzeba było się orientować w swoim czasie, czyli jakieś 5-6 lat temu. Elo

 • Link do komentarza avalon niedziela, 06 grudnia 2020 10:37 napisane przez avalon

  Nie chce się wymądrzać, że mikroskopijne to KFC itp.
  Ale jak patrze na zdjęcia, szczególnie na zdjęcie 3 w galerii i to zalinkowane z fb to wyraźnie widać, że działka jest za mała. Jak będą wyjeżdżać z parkingu samochody, jeżeli będzie kolejka do drive thru i rząd zaparkowanych blisko siebie samochodów? Jest tam tak ciasno, że będzie bałagan a ludzie będą musieli się wpuszczać na wzajem co znając życie nie będzie powszechne.

  Nie chodzi o samo miejsce czy bliskość bloków, ale faktycznie decyzja o budowie takiego obiektu na tak małej działce jest mocno naciągana.

  https://www.facebook.com/GnieznoZDronaPL/photos/1617214395146249

 • Link do komentarza Anna sobota, 05 grudnia 2020 18:15 napisane przez Anna

  jak będzie całodobowy to hałas aut pod domem... hm nie fajnie!!! wg miejsce beznadziejne i maleńkie, można było zrobić w blaszaku Piotr i Paweł tam jest metraż i parkingi spore....

 • Link do komentarza Sli sobota, 05 grudnia 2020 16:10 napisane przez Sli

  Jaki smród? Idac tym tokiem rozumowania trzeba by wszystkie fastfoody pozamykać. Gniezno dogania cywilizację z 15letnim opóźnieniem a Wam smród nie pasuje. W Bieszczady się przenieście.

 • Link do komentarza Mieszkańcy ul Pomowskiej sobota, 05 grudnia 2020 15:34 napisane przez Mieszkańcy ul Pomowskiej

  Porażka i bubel lokalizacyjny. Zagospodarować teren można było w zgodzie z mieszkańcami . A były protesty!
  Ale tradycyjnie kasa się liczy nie mieszkańcy.
  Zapraszam osoby , które zgodziły się na taką lokalizacje KFC na codzienne, wieczorne inhalacje tym smrodem . Okna nie można otworzyć . Smród ściele się do 150 m wokół . Granda i brak szacunku do ludzi....

 • Link do komentarza Rysiu sobota, 05 grudnia 2020 10:22 napisane przez Rysiu

  Czy mieszkańcy w tym mieście nie przestaną marudzić zrzędzić narzekać wszystko na nie....Co by się nie zrobiło w mieście wszystko na nie... G
  To lepiej jechać do KFC do Poznania albo na S5 co nie.....
  Przykre to jest jaki rośnie nam młody lud robić się nie chce ale $$ od rodziców to non stop by się brało....co nie.
  Pozdrawiam mieszkańców.
  KFC na duży plus
  Gniezno to małe miasto ale zeby non stop narzekać.

 • Link do komentarza Rowerzysta sobota, 05 grudnia 2020 04:36 napisane przez Rowerzysta

  Ciekaw jestem jakby sie mieszkalo przy tak uciazliwej dzialalnosci osobie ktora pozwolila na wybudowanie tego obiektu. Smrod oleju, halas samochodow do samej nocy.
  Przeciez te bloki stoja tam ponad 40 lat.

 • Link do komentarza Julian sobota, 05 grudnia 2020 00:10 napisane przez Julian

  Jasne, smród. A MPZP przewidywał takie rodzaj usług? Nie? to może decyzja o WZiZT nie była jawna? Sąsiedzi nie mieli uwag na etapie planów? Smieszne komenty. Ludzie bez mózgów

 • Link do komentarza degustator piątek, 04 grudnia 2020 21:23 napisane przez degustator

  Plus .. To uporządkowanie tego kawałka gruntu. Minus .. To smród jaki będą zmuszeni wąchać właściciele mieszkań z pobliskiego bloku .

 • Link do komentarza Kinia piątek, 04 grudnia 2020 20:57 napisane przez Kinia

  I ten blok obok, mogą z balkonu zamawiać żarcie, a tak na poważnie, nie dość że smród oleju to jeszcze spaliny samochodów do drive thru. Porażka

 • Link do komentarza Gniezniok piątek, 04 grudnia 2020 17:34 napisane przez Gniezniok

  10 lat za późno

 • Link do komentarza Mieszkaniec piątek, 04 grudnia 2020 16:50 napisane przez Mieszkaniec

  Ten kto wydał pozwolenie na to , żeby ludziom smrodzić pod nosem powinien znaleźć sie w kryminale . Ciekawe kto i ile za to w łapę wziął.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane