wtorek, 26 maja 2020 07:59

Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach k. Gniezna – ostatnie domy na sprzedaż

  Artykuł sponsorowany
Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach k. Gniezna – ostatnie domy na sprzedaż zdjęcie nadesłane

Przygotowaliśmy specjalną promocję cenową dla osób, które zdecydują się na zakup jednego z ostatnich domów. Nabywca który zdecyduje się na zakup domu, dodatkowo otrzyma także voucher kwotowy na wyposażenie swojej kuchni i salonu.

Budowa Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach została ukończona. Wszystkie domy posiadają własne działki z ogrodem, wewnętrzna droga osiedlowa została w pełni utwardzona, a każdy z domów zyskał indywidualną bramę i ogrodzenie. Do wszystkich domów doprowadzony jest światłowód dostarczający internet oraz programy telewizji kablowej.

Osiedle od paru miesięcy tętni własnym życiem. Prywatne ogrody, tak doceniane w obecnych czasach – wypełniły się roślinnością i małą architekturą a szczęśliwi mieszkańcy mogą w pełni docenić walory mieszkania w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i jezior.

Osiedle Żurawia jest przykładem tego, jak nowoczesna architektura wpisuje się w zielony charakter terenu pojezierza gnieźnieńskiego.

Żeby poznać zalety Osiedla Żurawia – zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.osiedlezurawia.pl jak również - korzystając z pięknej wiosennej pogody - umówienia wizyty na Osiedlu gdzie można zwiedzić ostatnie wolne domy – o metrażach:

- 82 m2 (w cenie 295.000 promocyjnej 289 000 zł) i

- 133 m2 z garażem (w cenie 420.000 promocyjnej 410 000 zł)

W celu umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr.: 887 499 900

Zapraszamy

Umów się na spotkanie telefonicznie lub mailowo:
telefon: 887 499 900
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Bartol środa, 27 maja 2020 07:56 napisane przez Bartol

    nie wiem jak ten dom 133m2 ale ten mniejszy ostatnio ogladalem i nie rozumiem jak na ponad 80m2 mozna tak malo zmiescic...

  • Link do komentarza Arek wtorek, 19 maja 2020 12:35 napisane przez Arek

    Jakość tych domow jest niezła patrząc na średnią rynkowa, interesujaca jest rowniez cena

  • Link do komentarza Miras sobota, 16 maja 2020 13:10 napisane przez Miras

    Taniej wyjdzie wybudować samemu .... Raz że budujesz sam i wiesz z czego a dwa wybierasz sam lokalizację i rodzaj budynku... Te budowane pod sprzedaż z reguły są tak brzydkie że tylko naiwniacy to kupują ... Nie ma to jak ładny dom co nie da się powiedzieć o tych molochach ...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane