Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 12:46

Zawieszono realizację budżetu obywatelskiego

 
Zawieszono realizację budżetu obywatelskiego archiwum redakcji

Zarówno wygrane w ubiegłym roku projekty, jak i planowane w tym roku głosowanie nad przyszłorocznym budżetem obywatelskim, zostały zawieszone - informuje dziś Urząd Miejski.

Jak poinformował Magistrat, w związku z panującą epidemią koronawirusa wszystkie realizowane oraz zaplanowane do realizacji projekty wyłonione w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gniezna zostały zawieszone. Dotyczy to projektów, które wygrały w ub. roku, a więc plac zabaw dla dzieci wraz z przebudową boiska piłkarskiego przy ulicy Sikorskiego, budowa mini toru żużlowego oraz toru do pitbike oraz budowa skate parku przy ul. Czeremchowej w Gnieźnie z funkcją sceny plenerowej.

Ponadto poinformowano, że nie będzie także realizowana procedura dotycząca Budżetu Obywatelskiego Miasta Gniezna na 2021 rok: Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy do tej pory aktywnie włączali się w proces tworzenia Budżetu Obywatelskiego miasta Gniezna, a w tym roku dodatkowo brali udział w konsultacjach dotyczących zmian regulaminowych Budżetu Obywatelskiego Miasta Gniezna - poinformował Magistrat.

2 komentarzy