czwartek, 06 lutego 2020 13:06

MOK wciąż bez wykonawcy

 
MOK wciąż bez wykonawcy źródło: dokumentacja projektowa

Po raz drugi odbył się przetarg na wykonanie prac modernizacyjnych i adaptacyjnych Miejskiego Ośrodka Kultury. Po raz kolejny nie przyniósł on rozstrzygnięcia.

Po raz pierwszy przetarg na wykonanie zadania, polegającego na modernizacji wnętrz placówki zlokalizowanej przy ul. Łubieńskiego odbył się w grudniu ub. roku. Wówczas to, mimo zainteresowania firm kierujących zapytania, nikt się nie zgłosił i został on unieważniony.

W styczniu br. ogłoszono kolejny przetarg, którego rozstrzygnięcie miało miejsce kilka dni temu. Również i w tym przypadku podmioty zainteresowane wykonaniem zadania kierowały zapytania do specyfikacji istotnych warunków zamówienia - łącznie poruszono ponad 30 kwestii, na które udzielono odpowiedzi. Ostatecznie jednak do wyznaczonego terminu nikt się nie zgłosił. W najbliższym czasie planowane jest ogłoszenie kolejnego przetargu. 

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo piątek, 07 lutego 2020 20:54 napisane przez kibolo

    Do przetargu przystępują albo idioci albo oszuści.Koszty wykonania można wycenić jedynie przy uczciwej robocie,ponieważ co i jak jest do zrobienia wychodzi podczas prac,szczególnie remontowych..Np. masz wymienić tynk a przy skuwaniu starego wali się ściana którą trzeba postawić,co nie było uwzględnione w kosztorysie. I tak jest przy każdej robocie przetargowej.A w ogóle to prace inaczej widzi się zza biurka,inaczej to samo widzi wykonawca.I tak jest ze szpitalem,EsTeDe i innymi inwestycjami.Bierzcie kapitaliści wzór z komunizmu jaki panuje w Chinach gdzie szpital zbudowano w 8 dni!!!W kapitalizmie przez 5000 dni się buduje i końca nie widać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane