Wydrukuj tę stronę
środa, 15 stycznia 2020 17:03

Płatny parking Spółdzielni przy ul. Gdańskiej już gotowy

 
Płatny parking Spółdzielni przy ul. Gdańskiej już gotowy źródło: Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Od przyszłego tygodnia uruchomiony zostanie niestrzeżony parking na os. Kazimierza Wielkiego. Za korzystanie z niego trzeba będzie płacić.

Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa poinformowała, że od 20 stycznia br. uruchomiony zostanie parking płatny na 60 miejsc postojowych, które zlokalizowane są na terenie położonym przy ul. Gdańskiej (przy Rondzie Winiary) na os. Kazimierza Wielkiego. Obiekt jest niestrzeżony, a za korzystanie z niego należy wnieść opłatę miesięczną w wysokości 60 zł za stanowisko postojowe plus 120 zł kaucji zwrotnej za wydanie pilota do szlabanów. 

Wjazd i wyjazd na teren parkingu prowadzi od strony ul. Biskupińskiej. Drugi wyjazd znajduje się od strony ul. Gdańskiej.  Docelowo planuje się jego rozbudowę o kolejne 60 miejsc.

Od początku tygodnia trwa przyjmowanie wniosków na najem stanowisk parkingowych, które można składać w sekretariacie GSM przy ul. Budowlanych 2 w godzinach pracy. Więcej informacji można uzyskać u administratora parkingu 502-993-219. Jak informuje spółdzielnia, w przypadku dużego zainteresowania decyduje kolejność złożenia wniosku oraz zasada jedno mieszkanie jedno miejsce.

źródło: GSM

15 komentarzy