piątek, 30 sierpnia 2019 13:28

Działka przy ul. Jeziornej sprzedana

 
Działka przy ul. Jeziornej sprzedana źródło: Google Street View

Nieruchomość o nieregularnym kształcie, położoną pomiędzy ul. Jeziorną i Garbarską, nabył lokalny deweloper. Teren został zakupiony niewiele drożej od ceny wywoławczej.

Pod koniec maja informowaliśmy o wystawieniu na przetarg dwóch działek, położonych przy ul. Jeziornej o powierzchni łącznej niespełna 2 tys. metrów kwadratowych. Do tej pory część z tej nieruchomości była wykorzystywana na płatny parking dla samochodów osobowych, fragment był zabudowany nieruchomością (obecnie wykwaterowaną), a pozostała część położona jest na zboczu sięgającym do ul. Garbarskiej.

Nieruchomość, należąca do Miasta Gniezna, objęta strefą ochrony konserwatorskiej, jako dwie działki została wystawiona na przetarg w łącznej cenie 809 tys. złotych. Do rozstrzygnięcia, które miało miejsce w drugiej połowie sierpnia zgłosiły się trzy podmioty, które wpłaciły wadium. Ostatecznie nieruchomość została sprzedana za kwotę 817 tys. złotych - nabywcą został KOS BUD Zakład Ogólnobudowlany.

11 komentarzy

 • Link do komentarza Miś niedziela, 08 września 2019 10:39 napisane przez Miś

  Ten taras na ostatnim piętrze nowego budynku przy Jeziornej , będzie miał niesamowite wzięcie .

 • Link do komentarza Muminek 20 niedziela, 01 września 2019 18:44 napisane przez Muminek 20

  Kos bud to firma z programu usterka która działa od wielu lat na terenie Gniezna i Jest wiele osób i gniznian co się się ze mną zgodzą i widzą jak kos bud stawia bloki wielogodzinnej bez mediów

 • Link do komentarza Misiek niedziela, 01 września 2019 17:51 napisane przez Misiek

  Wspó) czuje pacjentom przychodni zdrowia na ul. Jeziornej. Będą teraz mieli dużo większe kłopoty z za parkowanie samochodu w jej poblizu

 • Link do komentarza Mieszkaniec III niedziela, 01 września 2019 13:28 napisane przez Mieszkaniec III

  Ad. Mieszkaniec-a ty masz wychodek w swoim domu,ze takie naiwne pytania stawiasz?

 • Link do komentarza Mieszkaniec sobota, 31 sierpnia 2019 22:42 napisane przez Mieszkaniec

  Kanalizacja będzie?

 • Link do komentarza Marcib sobota, 31 sierpnia 2019 09:37 napisane przez Marcib

  Dlaczego miasto dopuszcza wogole ta firmę do przetargów?? Za te buble które stawia powinna zostać już w procedurach przetargowych odrzucona.

 • Link do komentarza Cięrpiegi górą ! sobota, 31 sierpnia 2019 07:48 napisane przez Cięrpiegi górą !

  Zdziwicie się jak zobaczycie w tym miejscu piękny hotel z podziemnym dwupoziomowym parkingiem, z cudownym widokiem na jezioro Jelonek i świeżo odnowiony park przy jeziorze. Bo jak myślicie , ze ten plan rewitalizacji- odnawiania parku w tym miejscu przy jeziorze to.... przypadek? oj nie nie. Deweloper, który kupił tą działkę już dawno "omówił to szczegółowo" z zastępcą prezydenta panem .... menedżerem. I z tego omówienia wyszło, że. Ja zbuduję hotel, a ty wybudujesz za miejskie pieniądze park przed hotelem ok ? I za to Ci .... "uczciwie podziękuje"

 • Link do komentarza Szymon piątek, 30 sierpnia 2019 22:13 napisane przez Szymon

  Powstanie kolejny lokalny bubel budowlany.

 • Link do komentarza Jankowski piątek, 30 sierpnia 2019 16:00 napisane przez Jankowski

  Super. Będzie porządeczek !

 • Link do komentarza Z Jeziornej piątek, 30 sierpnia 2019 15:53 napisane przez Z Jeziornej

  Żeby tylko ładny dom postawił..........

 • Link do komentarza Kilo piątek, 30 sierpnia 2019 15:16 napisane przez Kilo

  Największą tragedią firmy KOS-BUD jest to, że pewnie wielu tak jak ja pomyśli, o nie tylko nie ten Kos-Bud!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane