środa, 07 sierpnia 2019 14:37

Jankówko z nowymi drogami

  mn
Jankówko z nowymi drogami zdjęcie nadesłane

Z początkiem sierpnia rozpoczęły się prace przy przebudowie dwóch ulic na terenie Jankówka w obrębie Jankowa Dolnego.

Od 1 sierpnia trwają prace budowlane na ul. Koszalińskiej i Gdańskiej we wsi Jankówko. Ulica Koszalińska połączona jest z dwiema innymi drogami gminnymi ul. Elbląską i ul. Szczecińską, a dzięki jej wykonaniu poprawi się komfort dojazdu do okolicznych posesji.

Przebudowa zostanie wykonana na długości 330 m. W ramach projektu dotychczasowa nawierzchnia zastąpiona zostanie wykonaną z kostki betonowej jezdnią o szerokości 5 m. Planowany koniec realizacji tej inwestycji, która wykonywana jest przez Gminę Gniezno, to październik bieżącego roku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane