czwartek, 04 października 2018 12:15

Nowe jezdnie na kilku ulicach

  UM
Nowe jezdnie na kilku ulicach źródło: UM w Gnieźnie

W ostatnich tygodniach na kilku ulicach osiedlowych, położonych w różnych częściach Gniezna, ułożono nową nawierzchnię jezdni.

975 tys. zł z miejskiego budżetu wykorzystano w tym roku na wykonanie nawierzchni tymczasowej na drogach gminnych na terenie Gniezna. W ramach zadania wykonano profilowanie wraz z umacnianiem tłuczniem betonowym z nakładkami z betonu asfaltowego, wraz z regulacją studni kolektorowych, nawierzchni gruntowych ulic gminnych na terenie miasta Gniezna. 

Prace drogowe wykonano przy ul. Witkowskiej i przy ul. Libelta, na ul. Aroniowej, Wacława II - od Północnej do B. Śmiałego, Kruszwickiej (sięgacz), Trzemeszeńskiej, Ludwiczaka - od ul. Jabłoniowej do torów, Turkusowej, Górnej, na połączeniu ul. Piotrowskiego z ul. Strumykową, przy ul. Kolejowej, Orcholskiej (sięgacz), Miłosza (połączenie z Herberta), Pustachowska (sięgacz prawy).

2 komentarzy

  • Link do komentarza m piątek, 05 października 2018 07:11 napisane przez m

    Ja to nazywam prowizorycznie wylanym asfaltem który być może kiedyś zostanie zerwany i w to miejsce zrobią ulicę . Wiele takich prowizorek mamy w Gnieźnie chociaż to XXI wiek. A zauważyliście jaki wysyp jest przed wyborami, moim zdaniem kadencje nie powinny trwać 4 czy jak teraz ma być 5 lat , kadencje powinny trwać 12 miesięcy to na wyścigi by robili

  • Link do komentarza mjj czwartek, 04 października 2018 14:10 napisane przez mjj

    Ta notatka jest napisana przez Urząd Miejski, a z tego co wiadomo ulica Libelta jest ulicą powiatową, wiec Miasto zrobiło Powiatowi jakis prezent?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane