wtorek, 13 marca 2018 10:51

Galeria Piastova - otwarcie już 5 kwietnia

 

Niespełna miesiąc został do otwarcia centrum handlowego, znajdującego się u zbiegu ul. Składowej i Witkowskiej. Otwarcie już w pierwszy czwartek kwietnia.

Obiekt o powierzchni najmu 8 tys. metrów kwadratowych, który mieścić ma kilkanaście sklepów najróżniejszych marek, zostanie otwarty 5 kwietnia o godzinie 11:00. Informację tę podał inwestor - firma Napollo. Początkowo obiekt miał zostać uruchomiony jeszcze w marcu, ale na przeszkodzie stanęły duże mrozy, które uniemożliwiły dokończenie części prac, pozostałych do zrealizowania na zewnątrz obiektu.

Galeria docelowo ma pomieścić sklepy takie jak Intermarche, Martes Sport, KS Sport, CCC, KiK, PEPCO, RTV EURO AGD, Hebe, Trafika Tabak Polska, Kantor Exchange, Enzo Collection, Briju, restaurację Pyra Poznańska, kwiaciarnię Artis-Flower oraz Empik.

21 komentarzy

 • Link do komentarza hahahahahaha niedziela, 18 marca 2018 19:51 napisane przez hahahahahaha

  Kochani, ta Galeria to kolejny punkt handlowy dla biedoty, więc oni nawet nie mają samochodów i problemu z nadmiernym ruchem komunikacyjnym nie będzie. Oni z Tajwanu i okolic będą zasuwać wózkami a dla wózków ronda niepotrzebne.

 • Link do komentarza Jam_Jest niedziela, 18 marca 2018 16:42 napisane przez Jam_Jest

  Nie sądzę, aby otwarcie galerii Piastowa, miało wprowadzić zamęt drogowy, jak to niektórzy piszący przedstawiają w czarnych barwach. Sądzę, iż inwestor wiedział, co robi i opracował z detalami problem dojazdu, jak i możliwości zaparkowania aut potencjalnych klientów.

 • Link do komentarza Melek niedziela, 18 marca 2018 08:36 napisane przez Melek

  Korki na drogach rondo małe tiry z dostawą bedzie się działo na ul Witkowskiej i Wrzesinskiej.

 • Link do komentarza Zosia S. czwartek, 15 marca 2018 11:51 napisane przez Zosia S.

  Polskie , typowe lamentowanie. Najlepiej zostawić "burdel" i śmieci . Nikt i to nikogo nie zmusza do pójścia tam ! Lepiej siedzieć w domu i popłakiwać !

 • Link do komentarza Gnieźnianka środa, 14 marca 2018 10:06 napisane przez Gnieźnianka

  Galeria galerią, ale ogólnie rzeczbiorac te miejsce stanie sie jeszcze bardziej niebezpieczne niz jest teraz..ludzie beda przechodzic na druga strone ulicy, gdzie popadnie..
  a te nasze niby rondo, ktore tam jest - smiech na sali. Witajcie jeszcze dluzsze korki w miescie :-)
  czy nas wiadukt to wytrzyma - takie "oblężenie " ;-)
  Z jednej strony dobrze, że powstaje coś nowego, a z drugiej... miasto powinno "wymusic" na inwestorze dobry dojazd do CH..

 • Link do komentarza Bożena środa, 14 marca 2018 09:52 napisane przez Bożena

  Dana, tak ciebie martwi brak klientow w galerii Winiary? Bo mnie nie. Ja i tak wszystko czego potrzebuję kupuję w miescie i mam swoje ulubione sklepy i zaręczam Tobie, że wydaję znacznie mniej pieniedzy, niz w tych rozreklamowanych galeriach. I mam wiecęj czasu, bo nie tracę go na łażenie w kółko.

 • Link do komentarza rezigiusz środa, 14 marca 2018 09:42 napisane przez rezigiusz

  @pgn_2308 Zgadzam się z Twoimi wpisami. Nie wiem czego nie rozumie @edek i jak trudno mu jest zrozumieć iż asfalt bez dziur robi większe wrażenie niż nawierzchnia która znajduje się koło tego nowego tworka. Mało mnie jako mieszkańca interesuje iż zarządców dróg w tym rejonie jest aż bodaj czterech bo chyba zapominają o tym iż kupując litr benzyny kupuje też ich usługę to jest równa nawierzchnie asfaltu bo każdy z tych zarządców jest dotowany z zakupu 1 litra benzyny a w nosie mam który ma co zrobić.

 • Link do komentarza pgn_2308 środa, 14 marca 2018 06:08 napisane przez pgn_2308

  Prosta rzecz... jadąc od dworca do galerii - zrobiono "głupi" lewoskręt... może to nie był idealny przykład, ale jadąc do tak "nowoczesnego" CH chciałoby się mieć dojazd po równym, niedziurawym asfalcie, i nie stać w korkach przy rondzie...

 • Link do komentarza Dana wtorek, 13 marca 2018 23:46 napisane przez Dana

  Jak tak spojrzeć na nasze Gniezno, to oprócz banków, dość licznie pojawiają się pseudo Galerie, ku zachwytowi mieszkańców którzy uwielbiają spędzać czas w marketach. Spójrzcie jednak ludzie na to, iż to nie żaden rozwój, tylko zmiana miejscówki. Tworzą się nowe budowle, a takie "budynki: jak Goja czy Max(przeniesienie CCC) robią się puste i mało atrakcyjne.

 • Link do komentarza statystyk wtorek, 13 marca 2018 23:28 napisane przez statystyk

  Ludzie, opanujcie się, nie porównujcie wiecznie Wrześni z Gnieznem. Gniezno, to blisko trzy takie Wrześnie, natomiast powiat Wrześni jest liczbowo dwukrotnie mniejszy.

 • Link do komentarza edek wtorek, 13 marca 2018 20:38 napisane przez edek

  Kolego pgn_2308 a powiedz nam jeszcze w jaki sposób dostosowano układ drogowy we Wrześni do galerii Karuzela? Jestem tam przynajmniej raz w tygodniu i właśnie od Ciebie dowiaduję się o czymś takim....

 • Link do komentarza Bezhandlu wtorek, 13 marca 2018 20:35 napisane przez Bezhandlu

  Podczas otwarcia bedzie jak na promocji w Lidlu... Gniezno jest zbyt zacofane na taki zastrzyk nowości...

 • Link do komentarza Bezhandlu wtorek, 13 marca 2018 20:33 napisane przez Bezhandlu

  Ooo, rodzice beda mieli gdzie z dziećmi na spacery chodzic...

 • Link do komentarza Scarlett wtorek, 13 marca 2018 19:46 napisane przez Scarlett

  eda, ta galeria to sklepy dla niewymagających. Ani jednego markowego sklepu oprócz salonu z brylantami. No bo przecież gnieźnianie namiętnie je ponoć kupują :-)))

 • Link do komentarza Mieszkaniec rejonu wtorek, 13 marca 2018 18:23 napisane przez Mieszkaniec rejonu

  Teraz często na witkowskiej jest korek do świateł a co po otwarciu będzie to nie chce wiedzieć. A jak zamkną ostatni most to się zacznie cyrk na kółkach.

 • Link do komentarza eda wtorek, 13 marca 2018 15:14 napisane przez eda

  pytanie kto tam będzie chodził? zero sklepów ciekawych... takich co najwiecej ludzie odwiedzają brak.. no chyba że kantor czy jubiler tak jest oblegany... 3-4 sklepy by się pojawiły które są w poznaniu a brak w gnieźnie i było by ok... myślę ze i tak większość nawet z tamtego rejonu na zakupy pojedzie do galerii gniezno bo tam większy wybór i wiecej sklepów... mało kto zadowoli się ccc czy pepko.

 • Link do komentarza zcentrum wtorek, 13 marca 2018 13:19 napisane przez zcentrum

  Wreszcie mieszkańcy z południowej części miasta będą mieli do wyboru coś więcej, aniżeli tylko biedrę. Współczuję mieszkańcom okolicy, jak w dzień będzie większy ruch, a w nocy dostawy

 • Link do komentarza omen wtorek, 13 marca 2018 13:12 napisane przez omen

  Ja tam już widzę te dzikie tłumy. to nic, że to czwartek i godziny pracujące. zwali się cała ciężko pracująca śmietanka Gniezna :D

 • Link do komentarza Tom wtorek, 13 marca 2018 13:09 napisane przez Tom

  Takie atrakcyjne sklepy, że tam nikogo nie będzie i problemu komunikacyjnego też

 • Link do komentarza pgn_2308 wtorek, 13 marca 2018 12:42 napisane przez pgn_2308

  no właśnie... armagedon w tej części miasto na ulicach zapewnią Państwu mieszkańcy Gniezna którzy zapewne tłumnie pojawią się na otwarciu tej galerii... i nie można mieć tutaj żadnych pretensji do mieszkańców Gniezna!! Swoje pretensje możemy moim skromnym zdaniem kierować do Inwestora tej budowy. W pobliskiej Wrześni przy budowie Galerii Karuzela został dostosowany układ drogowy w taki sposób żeby jak najmniej utrudnić ruch kierowcom. Podobnie zostało to zrealizowane przy budowie Galerii Łacina w Poznaniu... zmianą, rozbudową układu drogowego ułatwiającego dojazd do Galerii powinien zajmować się Inwestor w porozumieniu z włodarzami dróg w tym rejonie (miasto, województwo, powiat w przypadku Gniezna) ale to powinno z inicjatywy Inwestora a nie żeby któryś z włodarzy musiał się o to prosić!! Nie powinni otrzymać zgody na otwarcie tej galerii póki nie zostanie zmieniony układ komunikacyjny w tym newralgicznym miejscu w południowej części Miasta!! A może ktoś posiada informację czy coś się dzieje w tym kierunku?

startpoprz.12nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane