niedziela, 28 stycznia 2018 16:00

Galeria Piastova - otwarcie coraz bliżej

 

Powstająca u zbiegu ul. Witkowskiej i Składowej galeria handlowa, ma już większość najemców dla dostępnej w jej wnętrzach powierzchni. Otwarcie planowane jest wczesną wiosną.

Inwestor, którym jest warszawska grupa Napollo, przedstawił listę kolejnych sklepów, które pojawią się we wnętrzach sklepu budowanego w południowej części miasta. Jest to Hebe, Trafika Tabak Polska, Kantor Exchange Group, Enzo Collection, Briju a także restauracja Pyra Poznańska i kwiaciarnia Artis-Flower Twoje Kwiaciarnie. Tym samym firmy te dołączyły do wcześniej przedstawionej grupy innych najemców, takich jak: Intermarche, Martes Sport, CCC, KiK, PEPCO oraz RTV EURO AGD i KS Sport. Oznacza to iż obecnie wynajęte jest już 80% powierzchni sklep (8 tys. metrów kwadratowych).

W chwili obecnej Galeria Piastova ma już wykańczaną elewację zewnętrzną, a intensywne prace wykończeniowe oraz instalacyjne trwają we wnętrzu głównego budynku handlowego. Ostatnim etapem będzie budowa parkingu dla 380 samochodów, zlokalizowanego od środka galerii handlowej. Tuż obok budowany jest także sklep w kategorii DIY. Otwarcie galerii planowane jest jeszcze w I kwartale br.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Scarlett środa, 28 lutego 2018 12:29 napisane przez Scarlett

  A Briju, to co sprzedaje? Pietruszkę?

 • Link do komentarza Aga środa, 28 lutego 2018 10:16 napisane przez Aga

  Sklep z brylantami? Chyba galerie pomyliłeś. Sklepy fajne. No i EMPIK będzie i kawiarnia. Dla mnie fajnie.

 • Link do komentarza Kilo czwartek, 01 lutego 2018 12:33 napisane przez Kilo

  Galeria wygląda fajnie, lecz komunikacyjne rozwiązania wokół to coś strasznego.
  Rondo i most dworcowy, wołają o pomstę do nieba.

 • Link do komentarza Michał M czwartek, 01 lutego 2018 08:20 napisane przez Michał M

  Słaby to jest dojazd/wyjazd z tej galerii, a raczej brak koncepcji i wiosną czeka nas permanentny paraliż "ronda" Witkowska-Wrzesińska...

 • Link do komentarza Scarlett środa, 31 stycznia 2018 21:05 napisane przez Scarlett

  Słabe jakoś te sklepy, no, ale ważne jest e będzie sklep z brylantami!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane